Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Kojící vzpoura: Hvězdy se zastaly Jitky Nováčkové, kterou lidé sepsuli za krmení dcerky

Kojící vzpoura: Hvězdy se zastaly Jitky Nováčkové, kterou lidé sepsuli za krmení dcerky
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Kojení
Na sociálních sítích se rozpoutala kojící mánie. Kolegyně se zastávají matek, které se nebojí veřejně ukazovat, jak kojí své děti. Reagují tím na kritiku, kterou od některých schytala modelka Jitka Nováčková poté, co zveřejnila příspěvek s tím, jak krmí svoji malou dcerku Leu.

„Vím, že kojení je přirozená věc, ale asi nikdy nepochopím, proč mají maminky potřebu ukazovat svá prsa komukoliv jinému, než maximálně svým nejbližším,“ zněl jeden z nesouhlasných komentářů. Někteří ale vyloženě uráželi. „Bože, ty seš kráva, no ještě tu posranou plenu a už to bude všechno. Vy jste teda moderní mámy,“ uvedla například jedna z diskutujících.

Nováčková (28) našla ovšem u spousty komentujících zastání. „Nechápu tady ty komentáře. Nezlobte se, ale co je na tomhle pobuřujícího?“ diví se jedna z nich. „Kojení je nejkrásnější věc v životě mateřství, tím to vše prostě začíná. Kdy jindy ukazovat nalitá a plná prsa, než právě tehdy, pro ty co prudí,“ reaguje další.

Nováčkové se zastala také moderátorka Zorka Hejdová. Půvabná budoucí maminka se pochlubila zcela nahým těhotenským snímkem. „Zase jen ženský kritizují ženský. Když jsem viděla některé komentáře a diskuze pod dnešním příspěvkem Jitky Nováčkové, mám potřebu vás varovat. Varovat vás, že co se týče přístupu k mateřství a názorů na to, co je a není moc a co by se tu ukazovat mělo nebo nemělo, nenechám si nic diktovat a negativním nevyžádaným názorům nebude dán prostor,“ napsala k němu.

Snímek dítěte, které se tiskne k prsu, posléze sdílely i Michaela Ochotská (36) nebo Veronika Kašáková (31), jejíž nedávno narozený syn trpí vzácným nevyléčitelným onemocněním metabolismu zvaným fenylketonurie, jež vyžaduje přísnou doživotní dietu. Přímo vlastní fotku s miminkem přitisklým k prsu sdílela Gabriela Boučková (29).

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy