Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kojící Bagárová se vyhnula Chánovu: Bendig vzal na romské sídliště uvězněnou Kolumbijku

Kolumbijská kráska Chika Toro řádila v Chánově.
Zdroj: Lukáš Matoušek
+ Dalších 5 fotografií
LÉTO
Zpěvák Honza Bendig (26) sice v soukromí dává přednost stejnému pohlaví, není ale videoklip, v kterém by se netulil k pohledné dívce. Tentokrát jeho častou kolegyni Moniku Bagárovou (26) nahradila horkokrevná kočka z Kolumbie. Podívejte se na fotografie.

Obrana proti koronaviru

Honza Bendig (26) oslavil konec karantény natočením nového videa k songu Kubánka, který nazpíval ve spolupráci s jedním z nejúspěšnějších raperů zdejší scény.

„Když jsem poprvé slyšel tuhle písničku, kterou složil Refew, prostě jsem věděl, že ji musím nazpívat. Je to mega chytlavá a sexy věc, která roztančí každého. Refew songem navodil perfektní prázdninovou pohodu. Zpráv o koronaviru už mají všichni plné zuby, lidé se chtějí taky bavit,“ řekl eXtra.cz Jan Bendig

Chánov

Klip vznikal v nechvalně známém Chánově. „Moc dobře vím, jakou nálepku tohle sídliště má. Když jsem tam sám jel úplně prvně, bál jsem se, co mě tam čeká. Ale doby, kdy tam člověk mohl přijít k úrazu, jsou už dávno pryč. Žijí tam lidé, kteří se snaží zbavit nálepky špatného místa,“ věří Honza.

Hlavní herečkou je Chika Toro, kolumbijská zpěvačka, v zahraničních hitparádách známá pro svou píseň Polombia. V březnu přiletěla na koncert, nakonec v Praze zůstala trčet, protože nestihla let zpátky do domoviny.

Čeští muži jsou sexy

„Po rozvolnění jsem tu aspoň začala často vystupovat, takže tu ještě nějakou dobu zůstanu. Dokonce musím pochválit i české muže, kteří mají neuvěřitelný sexappeal. Ten vyzařuje i z Honzy a Refewa a proto jsem do videoklipové spolupráce s nimi i šla,“ dodává Chika k videoklipu, který už je k dispozici na YouTube.

Související články

Další články