Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Kojení na veřejnosti rozdělilo Česko: Je to jako onanie a nesluší se to, zuří zavilí odpůrci

Kojení na veřejnosti rozdělilo Česko: Je to jako onanie a nesluší se to, zuří zavilí odpůrci
Zdroj: Profimedia
Názory čtenářů

Když musíš, tak musíš, tvrdí jedni. Na veřejnosti ani za zlaté prase, oponují druzí. Kojit na veřejnosti, anebo ne? Na to jsme se zeptali našich čtenářů a rozpoutali jsme vášnivou diskuzi. Ke kterému táboru se připojíte vy?

To se mám s děckem schovávat na WC?

Na facebookové stránce eXtra.cz jsme vyhlásili anketu: Kojit na veřejnosti - ano či ne? Pod příspěvkem se strhla velká diskuze. A komentující rozdělila na dva tábory.

"Tohle na veřejnost prostě nepatří," měla jasno Jana. Hned jí ale odpověděla paní Hana: "A podle vás je lepší, aby se šla matka s kojencem schovat na WC? Dítě jí každé dvě hodiny, to si nestihnete ani nakoupit," zoufala si. "Doufám, že také jíte na záchodě," opřela se do Jany matka dvou dětí, paní Silvie. "Jste vy normální? Mám dvouměsíční holčičku, myslíte, že ji venku nechám řvát hladem nebo žízní?" Svůj názor vyjádřili i muži.

Je to jako onanování, říká Robert

"Také si dáme obložený chlebíček nebo párek v rohlíku a sníme ho na lavičce. Proč by maminka nemohla nakrmit své děťátko na veřejnosti," rozněžnil se pan Marcel. "Každý z nás potřebuje občas doplnit energii, proč by nemohlo dítě," notoval si s ním čtenář Pavel. Svérázným způsobem reagoval Robert: "Stejně jako šťourání v zubech, v nose, prdění, onanování, sex - je lepší si na to najít vhodné soukromé místo, ale když musíš, tak musíš."

"Nechtěla bych, aby na mě cizí lidé koukali, a určitě i děcko chce mít při jídle svůj klid," komentovala Jindřiška. Mnoho čtenářů také psalo, že jim kojení na veřejnosti vadí mnohem méně než dětský pláč. Důležité podle většiny je, aby si maminka lehce zakryla dekolt a vyloženě neprovokovala. "Já dokážu kojit i tak, že si toho nikdo nevšimne," uzavřela paní Martina.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy