Řeč je o Jaroslavě Obermaierové, ženě, kterou navždy proslavilo Třicet případů majora Zemana. V těch hrála manželku hlavní hrdiny Blanku Svobodovou. Momentálně je ale především hvězdou Ulice, kde představuje drbnu Vilmu Nyklovou.

Herečku loni zradilo zdraví. Zlomila si kotník, musela na operaci a spoustu měsíců nemohla pracovat. Nebyla na tom vůbec dobře.

A podle našich informací se v té době hodně sblížila právě s Hanou Gregorovou, která se o ni starala se vším všudy. Jezdila za ní na chalupu a opečovávala ji.

„Hanka mi pomáhala po operaci. Je to zlatíčko,“ potvrdila eXtra.cz paní Jaroslava, která proto nechyběla na nedávné divadelní premiéře Gregorové, kde se poprvé po mediální ostudě opět objevil Ondřej Koptík.

A co na něj říká? „Zahlédla jsem ho tam, ale moc se o tom s Hankou nebavíme. Nepřísluší mi to hodnotit. Nevidím do toho. Proč by ho ale neměla? My si s Haničkou povídáme spíš o starých časech, divadle a podobně. A na té premiéře bylo podstatnější, že se lidé bavili,“ dodala Obermaierová.

Ta proto evidentně nepatří k těm, kteří by návrat Hany ke Koptíkovi neschvalovali, ani jako jiní neutekla z premiéry kvůli znechucení z Ondřeje.