To je ale lásky. Petr Suchoň (31) se nechal načapat se svou partnerkou, tenistkou Klárou Koukalovou, jak ji něžně líbá. Po chvíli jí dával dokonce i náramek. Kdo by si nad tím povzdechl, jaká je to romantika, tak se nenechte mýlit.

Podle všeho to měl sporťák dobře naplánované. Když tedy neměl o tom fotografovi, který je s Klárou zvěčňuje, ani potuchy, tak měl na to dost podivné reakce. Pořád koukal kolem, dokonce i směrem k paparazzi, nakrucoval se a pak se významně tasil s dárečkem. To je ale náhodička, co, Petře.

Zvlášť když se ten samý den nechal „náhodou“ načapat i Michal Hrdlička (27), který randí s tenistkou Karolínou Plíškovou, a taky ve vášnivém objetí. Kluci, vy máte ale vážně smůlu, že jste takoví kamarádi, kteří se rádi hecují a oba vás nachytají zvědaví fotografové. To jste určitě nechtěli a nebyli s nimi předem domluveni, abyste se se Suchoněm předháněli, kdo ukáže lepší líbačku.

Oba jsou totiž známí, že se rádi sázejí, kdo kterou holku sbalí, jak rychle, kdo s tím přijde rychleji na veřejnost. Tak snad teď jste oba spokojeni a můžeme se těšit na další „nenápadné“ muchlovačky. Jen jestli se tohle ale vašim tenistkám bude líbit. Protože to je vážně dětinské chování.