Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Koho nesnáší diváci nové Tváře nejvíc? Přepínají, když se objeví Issová!

+ Dalších 5 fotografií
Každá řada Tváře má svého otloukánka. Někoho, koho diváci u obrazovek opravdu nemusí. V třetí řadě je to jednoznačně Martha Issová. Diváci na sociálních sítích prosí, aby ji někdo zakázal zpívat. U milovníků rocku pohořela jako zpěvák AC/DC a její podivné vystoupení nepochopili diváci ani podruhé.

Pokud by diváci mohli někoho z Tváře vyhodit, byla by to Martha Issová. „Zakažte jí konečně zpívat,“ píše se v jednom z těch drsnějších komentářů.

Diváci si stěžují, že je herečka „nesympatická“, „divná“ a neumí zpívat. Její ztvárnění Briana Johnsona z AC/DC byl naprostý propadák a píseň rvala uši i tomu, kdo nemá hudební vkus.

Podruhé se předvedla jako hvězda z osmdesátek Kate Bush. „Jako tanec na psychiatrii,“ hodnotili někteří, i když klip je v originále také docela psycho.

Martha je zkrátka divákům nesympatická a bude potřeba ještě hodně vystoupení, než si napraví reputaci za zpackané první dvě písně. Na některé komentáře se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články