Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Koho mají doma porotci SuperStar? Žhavá Peštová, stylová Marešová nebo tajemná zpěvačka

Peštová s Haberou a Marešová s Marešem.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
SuperStar

V letošním ročníku SuperStar zasedli do poroty Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Monika Bagárová, Pal'o Habera a Marián Čekovský. Jaké drahé polovičky mají doma porotci úspěšné show vysílané na Nově?

Pavol Habera a svůdná Daniela Peštová

Zpěvák Pavol Habera (59) patří k nejdéle působícím porotcům v SuperStar. Doma si hýčká nádhernou topmodelku, která každým rokem zraje jako víno, Danielu Peštovou (51). Ta je považována za jednu z nejúspěšnějších českých modelek a v minulosti byla dokonce jedním z Victoria’s Secret andílků a předváděla luxusní spodní prádlo. Spolu s Haberou jsou již přes dvacet let a patří k nejstabilnějším párům českého showbyznysu. Společně vychovávají dvě děti, dceru Ellu a syna Paula Henryho.

Leoš Mareš a stylová Monika Marešová

Monika Marešová (40) je pokládaná za jednu z nejstylovějších žen v Česku. S Marešem (45) se potkali v roce 2015 na svatbě jejich společného kamaráda, kde si padli do noty a od té doby jsou nerozluční. Nedávno navíc pár oznámil, že čeká svého prvního společného potomka, který by se měl narodit v březnu příštího roku.

Marián Čekovský a jeho tajemná Nataša

Slovenský zpěvák Marián Čekovský (44) má také velmi pikantní život. Vždy tvrdil, že je rodina na prvním místě, v roce 2016 však opustil svou ženu Ľubku a dvě dcery, aby mohl vychovávat syna se svou novou mladší přítelkyní, zpěvačkou Natašou Džunkovou. Dohromady má Marián již čtyři děti.

Monika Bagárová a Makhmud Muradov

Zpěvačka Monika Bagárová (27) a MMA zápasník Makhmud Muradov (31) jsou rodiči malé Ruminky, kterou rádi dávají na sociální sítě. V posledních měsících se však stále častěji mluví o jejich možném rozchodu, což však oba vždy zamítli s tím, že mají jen spoustu práce. I tak ale patří tento pár k těm nejhezčím v českém showbyznysu.

Patricie Pagáčová a Tibor Pagáč

Oblíbená herečka Patricie Pagáčová (32) si v roce 2019 vzala svého dlouholetého partnera Tibora Pagáče, který pracuje jakožto dramaturg na Primě. Pár v únoru 2021 potvrdil, že čeká prvního potomka, který se jim narodil v květnu. Na sociální sítě často přidávají láskyplné fotografie a je vidět, že se mají opravdu rádi.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy