Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Koho k vám přiřadily planety: Poznejte svou spřízněnou duši podle znamení!

Zdroj: archiv
Některým znamením to mezi sebou klape, jiným to pěkně skřípe. Každý jsme díky hvězdám dostali do vínku jinou povahu a spřízněná duše čeká na každého. Jak uspíšit její nalezení a s jakým znamením vám to bude klapat?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou akční, dominantní a stále se ženou nezastavitelně vpřed. Jednou je baví to a podruhé zase ono. Žádná výzva je nezastaví a k takovému životnímu tempu potřebují správného partnera. S Rybami či Pannou jim to šlapat nebude, ale takový Střelec, to je pro Berana nejlepší možná volba. Nebude ho tahat za opratě a omezovat ho, ale vždy mu moudře napoví, kdy je potřeba trochu zvolnit. Další znamení, se kterými Berani vydrží, jsou Lev, Beran či Vodnář.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

I když Býci vypadají na první pohled jako divoši a divošky, tak do vztahu vstupují s rozvahou. Cení si také opravdového přátelství a lásky své rodiny. Proto chtějí po svém boku někoho zodpovědného, kvůli kterému nebudou mít výbuchy žárlivosti. Ideálním partnerem je Panna, Býci se snesou i s Raky a Kozorohy.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Tohle znamení občas neví, co vlastně chce. Blíženci jsou vybíraví a rádi se baví. Jejich protějšek musí být chytrý, vtipný a neustále je bavit. Ideálem je Lev, Blíženci ale vyjdou i s Beranem nebo Váhou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci na první pohled můžou působit jako náladoví a komplikovaní jedinci, ale nenechte se mýlit. Mají srdce otevřené pro každého a hledají lásku, ochranu a spokojenost. Těší se na rodinný život a po svém boku chtějí někoho klidného, koho by mohli milovat a ochraňovat. Nejvíce se k němu hodí Býk, který hledá podobné hodnoty. Sednout by si Rak mohl i s Kozorohem a Štírem.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi jsou označováni za největší egocentriky zvěrokruhu, ale pravdou je, že jim bohatě stačí, když jim protějšek podrbe hřívu lichotkami a postaví je na pomyslný piedestal. Poté jsou schopni lásku rozdávat plnými hrstmi. Lvi chtějí někoho tajemného a hravého, se kterým zažijí dobrodružství. Na druhou stranu si váží věrnosti. Všechno najdou u Střelce, ale rozumí si i s Blíženci, Váhami a Berany.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Klidná a pedantská Panna má ráda pořádek. A to i ve vztazích. Chce jistotu a stálost a po žádném velkém dobrodružství netouží. Hlavně žádné drama a rozhádaná domácnost. Ale tichá voda břehy mele. Panna vždycky svou trpělivostí a houževnatostí získá to, co chce. A chce jenom to nejlepší. Její ambiciózní požadavky naplní Býk, Kozoroh nebo Ryba.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Jednou tak a podruhé onak. Váhy mají právo být nerozhodné a měnit názory na poslední chvíli. Na partnera mají velké požadavky – ostatně musí být ta správná kombinace toho, po čem touží, aby konečně našly v životě nějakou rovnováhu. Náročné Váhy uspokojí Lev, Střelec nebo Vodnář.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vášniví Štíři dostávají svoje emoce těžko pod kontrolu. Když Štír miluje, tak hluboce a bezpodmínečně. Chtějí někoho sofistikovaného, kdo je bude okouzlovat postupně a všechno o sobě neřekne hned na první schůzce. Zaujme je Rak, Ryba a citlivá Panna.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelec je dobrodružné znamení, se kterým se nebudete nudit! Nezůstává na jednom místě, miluje život a užívá si ho plnými doušky. Jeho duše je otevřená a brání se nudné rutině a stereotypu. Hledá někoho, kdo by ho inspiroval. Jeho partner ho nesmí držet zpátky a bránit mu v rozletu. Ideálem je pro něj Lev, Vodnář či Beran.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroh hledá tak dlouho, dokud nenajde rovnováhu. Chce partnera, který je zkrátka stejně dobrý jako on sám. Někoho, na koho se může spolehnout a bude se s ním moci vytahovat před přáteli a rodinou. Chce věrnost a stabilitu. Tu mu nabídne Rak, Štír nebo Panna.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Bláznivý Vodnář má smysl pro humor, který ne každý chápe. Rád vaří a celkově miluje zábavu. Je to velmi pozitivní znamení a nebojí se jít proti proudu, zkrátka být jiný. S tím můžou mít některá konzervativní znamení problém, a tak se k Vodnářovi hodí nejvíc Střelci, Váhy a Berani. Nudit se Vodnář nebude ani se Lvem.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou citlivé, často se nechávají unést myšlenkami a nebojí se ukázat své emoce. Po svém boku by potřebovaly někoho silného, kdo jim dodá sebejistotu a nenechá je plavat v nudném světě reality. Mají rády tvůrčí znamení a souznění duše je pro ně nejdůležitější. Líbit se jim bude s Rakem, Štírem nebo Kozorohem.

Související články

Další články