Už jen začátek Tváře byl dost komický. Moderátor Ondřej Sokol (45) se opět snažil být vtipný za každou cenu a tentokrát si vzal na paškál Lucii Borhyovou. Bohužel se mu jeho rádoby vtipkování nepovedlo a kromě diváků to poznal také komik Jakub Kohák, který Sokolův pokus o vtip komentoval slovy, že je to šaškárna a rozhodně se mu to nepovedlo.

Ondřej Sokol se však nenechal odbýt a při první příležitosti to Kohákovi vrátil. Hned po prvním vystoupení mu oznámil, ať drží hubu. Buď se tihle dva opravdu nemají v lásce, nebo šlo jen o nevinné špičkování.

Nicméně naprosto fenomenální výkon předvedla Aneta Krejčíková coby Lady Gaga (31).

Ta už několikrát dokázala, že kromě hereckého umu zvládá předvést i dokonalou pěveckou show. Tvář nakonec vyhrál Honza Maxián, který je naprosto nevýrazný, ale dnes se mu výkon opravdu povedl.

V porotě zářila jednoznačně Lucie Borhyová (39), která dokázala, že i přesto, jak je krásná, dokáže ze sebe na rozdíl od Karolíny Kurkové vydat více než slovní spojení „bylo to super“.

Bohužel je tato série zase o něco slabší než ta předchozí, a pokud tomu tak bude i nadále, raději budeme přepínat na romantické filmy Rosamunde Pilcher.