Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kohák setřel Sokola, to je šaškárna, to se nepovedlo: Sokol mu to vrátil. Jakube, drž hubu!

Kluci se dneska moc nepohodli!
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Máme za sebou šestý díl pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Dnešní díl byl velmi překvapivý, protože vyhrál soutěžící s ohromným hlasem, kterého však většina lidí moc nezná. Nejvtipnější byla přestřelka mezi moderátorem Ondřejem Sokolem a bavičem Jakubem Kohákem. Celkově tahle show pokulhává a kdyby tam nebyl komik Matonoha, tak se raději díváme na Komisaře Rexe.

Už jen začátek Tváře byl dost komický. Moderátor Ondřej Sokol (45) se opět snažil být vtipný za každou cenu a tentokrát si vzal na paškál Lucii Borhyovou. Bohužel se mu jeho rádoby vtipkování nepovedlo a kromě diváků to poznal také komik Jakub Kohák, který Sokolův pokus o vtip komentoval slovy, že je to šaškárna a rozhodně se mu to nepovedlo.

Ondřej Sokol se však nenechal odbýt a při první příležitosti to Kohákovi vrátil. Hned po prvním vystoupení mu oznámil, ať drží hubu. Buď se tihle dva opravdu nemají v lásce, nebo šlo jen o nevinné špičkování.

Nicméně naprosto fenomenální výkon předvedla Aneta Krejčíková coby Lady Gaga (31).

Ta už několikrát dokázala, že kromě hereckého umu zvládá předvést i dokonalou pěveckou show. Tvář nakonec vyhrál Honza Maxián, který je naprosto nevýrazný, ale dnes se mu výkon opravdu povedl.

V porotě zářila jednoznačně Lucie Borhyová (39), která dokázala, že i přesto, jak je krásná, dokáže ze sebe na rozdíl od Karolíny Kurkové vydat více než slovní spojení „bylo to super“.

Bohužel je tato série zase o něco slabší než ta předchozí, a pokud tomu tak bude i nadále, raději budeme přepínat na romantické filmy Rosamunde Pilcher.

Související články

Další články