Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Kohák a Bučková řádili v Aquapalace Praha: Tobogán s virtuální realitou je nadchnul!

Zdroj: Archiv
Herec Jakub Kohák a modelka Eliška Bučková se společně vydali na cestu do vesmíru. Umožnila jim to unikátní novinka ze světa vodní zábavy VR SLIDE. První a jediný tobogán s virtuální realitou v Česku byl dnes slavnostně otevřen v Aquapalace Praha v Čestlicích.

Technologická novinka pocházející ze Silicon Valley v Kalifornii spojuje dosud nepředstavitelné: zážitek z jízdy na tobogánu a virtuální realitu. Nabídku jako první atrakci otestovat a zároveň se stát jejím kmotrem přijal herec a bavič Jakub Kohák. „Je-li možnost vyzkoušet něco nového, navíc jako první, neváhám ani na okamžik. Tobogán s virtuální realitou je další stupeň zábavy - a té já se nevyhýbám - ba naopak! Svět okolo nás je často vážný a drsný, tak proč si na chvilku neodskočit a nezařádit si?!“ uvedl Jakub Kohák.

Ozdobou slavnostního křtu a kmotrou tobogánu byla Eliška Bučková, která při divoké jízdě předvedla svoji postavu v plavkách. „Rozhodla jsem se vyzkoušet novinku pro děti i dospělé. Ráda bych tuto senzační zábavu dopřála dětem z rybářského tábora, který pořádám v létě. A samozřejmě si to musím sama vyzkoušet na vlastní kůži, abych je mohla navnadit a barvitě popsat svůj zážitek,“ doplnila Eliška Bučková.

Z vody do galaxie nebo mezi oblaka se od dnešního dne mohou vydat také všichni milovníci vodní zábavy. Atrakce patří k hlavním lákadlům jarních prázdnin. „Jsme velice rádi, že tuto výjimečnou atrakci můžeme nabídnout našim návštěvníkům jako první. Posouvat limity zábavy a udávat trendy je naším dlouhodobým cílem a naplňuje vizi být nejzábavnějším aquaparkem široko daleko,“ sdělila Vladana Horáková, generální manažerka Aquapalace Praha. Kromě speciálního tobogánu nesoucího název Magic se mohou návštěvníci těšit také na nejoblíbenější akci Vstupné pro dítě za 1 korunu, která startuje v pátek 1. února a potrvá po celé jarní prázdniny.

Související články

Další články