Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

KOČKY: Topmodelky Linda Vojtová s kamarádkou Helenou Houdovou ukázaly luxusní zadečky!

Holky jsou kočky.
Zdroj:
+ Dalších 21 fotografií
Světová topmodelka Linda Vojtová (32) vyrazila se svojí kamarádkou Helenou Houdovou (38) na dovolenou do Thajska. Holkám se asi v Asii moc líbilo a společné chvíle si opravdu užily. Alespoň tak si vysvětlujeme zveřejnění jejich skutečně pikantní fotečky.

Topmodelky Lindu Vojtovou a Helenu Houdovou nedělí příliš velký věkový rozdíl, a proto jsou si velmi blízké. V nedávné době se holky potkaly na thajském ostrově Phuket, kde se měla Vojtová":https://www.extra.cz/…o-dalo-svetu setkat i se svým snoubencem Jamisonem, který by na dovolené rozhodně chyběl, jelikož právě on pořídil tak pikantní fotku.

Holky se totiž natolik osmělily, že úplně nahé skočily do bazénu a z fotografie je patrné, že dováděly jako malé. Lindin přítel vyfotil odhalené modelky zezadu a my tak můžeme spočinout pohledem na jejich nahých zadečcích. „Děkuju, Thajsko,“ píše ve statusu Vojtová.

Související články

Další články