Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Kočkův vrah Ďuričko se živí jako řidič: Změnil své jméno!

Propuštěný Ďuričko se odplaty nebojí.
Přesně před 10 lety v roce 2018 zavraždil Bohumír Ďuričko Václava Kočku mladšího. Ve vězení si nakonec odseděl jen 9 let namísto 12,5 let. Vrah si nedávno změnil celé jméno a začal normálně žít. Dnes vykonává práci řidiče.

Vrah Bohumír Ďuričko v roce 2008 spáchal ohavný čin, když na křtu knihy Jiřího Paroubka zastřelil známého podnikatele Václava Kočku mladšího. Za vraždu vyfasoval od soudu 12,5 let vězení. Ďuričkovi však ve vězení pomohlo dobré chování a po 9 letech byl z vězení propuštěn na svobodu.

Podle nejnovějších informací bývalý vrah dnes žije skromným a vcelku normálním způsobem života. Pracuje jako šofér u kurýrní společnosti. Jezdí hlavně v okolí Prahy 9. Dokonce si změnil identitu a přejmenoval se. Nyní je to Benedikt Reinhold Diera.

Karvinská soudkyně vyšla vstříc jeho přání a za dobré chování jej propustila před vypršením trestu. Přispěl k tomu i fakt, že Ďuričko chtěl pracovat a byl vzorný.

Mohlo by vás zajímat

Další články