Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kočka ze Žhavých výstřelů vyrazila fanouškům dech. Takhle vypadá Ramada dnes!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Film
Italská herečka Valeria Golino snad vynalezla elixír mládí. Od natočení jejího nejslavnějšího filmu Žhavé výstřely sice uplynulo už více než 24 let, ale Valeria vypadá stále tak půvabně jako po boku Charlieho Sheena. Ten na rozdíl od kudrnaté krásky zestárl až moc.

Kdo by si nepamatoval komediální trhák Žhavé výstřely. Bláznivý snímek si našel miliony fanoušků a z neznámé brunetky se doslova přes noc stala obdivovaná hvězda. Valeria Golino (48) ale ani po tolika letech neztratila své kouzlo a mnohé ženy se ptají, jak to dělá, že vypadá stále jako panenka?

Tajemství věčné krásy si nechává italská sexbomba pro sebe. Ale pořád se usmívá jako člověk a mimika je v pohodě, takže není pravděpodobné, že by za sebou měla stovky plastik jako některé její kolegyně, které dnes vypadají jako vlastní karikatury.

Zato u Valerie to vypadá, že ji příroda šetří a stále může střílet své žhavé výstřely a muži po ní touží. I když jí bude za dva roky padesát.

V italských Benátkách, kde si přebírala na filmovém festivalu cenu, byli fanoušci z její krásy uneseni. A Valeria si chvíle obdivu značně užívala. Z ní by si měl vzít příklad i její filmový parťák Charlie Sheen, který je jejím pravým opakem. Charlie kvůli nadměrnému fetování a alkoholu dnes vypadá jak nateklý sádrový trpaslík.

Související články

Další články