Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Kočka Ornelly, kterou stará Štiková vykopla z domu, se našla! Vypadá to s ní ale bledě

Monika vyhodila kočky z domu!
Zdroj: facebook / archiv
+ Dalších 11 fotografií
Prý ji měla chladnokrevně vyhodit z okna! Monika Štiková (46) podle dcery Ornelly Koktové (25) málem zabila jejich kočku Sisi. Blonďatá hysterka ale prchla do Německa za svým zajíčkem a tváří se, že to na ni hodili neprávem. Zvířátko se už naštěstí našlo a je v bezpečí, zdravé ale ještě nějakou dobu nebude.

Osud umí někdy podat pomocnou ruku a naštěstí se tak stalo i v případě kočky klanu Štikových. Hysterická Monika ji měla podle Ornelly vykopnout bezcitně z baráku. V nízkých teplotách, které nyní panují, mohla klidně přijít o život.

To se ale nestalo. Zatímco stará Štiková laškuje za hranicemi s Německem s podprůměrným hokejovým hráčem, kterému by mohla dělat mámu, Ornella ani Michal Štika neponechali kočku napospas.

„Sisi je doma! Velká pátrací akce s tátou, Quentinkem a Ivkem, Charlotte byla v práci… 20 vteřin před naším odjezdem se zjevila,“ raduje se Ornella. Kočička na tom však není vůbec dobře. „Je kost a kůže, má klíšťata,“ dodala.

„Ale je u nás a dáme ji do kupy. Děkuji všem, co pomáhali hledat, konkrétně hlavně jedné paní ze Zličína,“ věří Ornella, která tohle své mámě nikdy neodpustí.

Když jsme se o víkendu spojili s Monikou, tvrdila, že jde o lež. Kočku prý nevykopla, ale ztratila se. „Prosila jsem celou rodinu o pohlídání koček. Všichni včetně Michala i Charlotte mě poslali do p*dele, ať si s nimi poradím sama,“ líčí stará Štiková své trable. Ornella ani Charlotte jí to ale nevěří.

Mohlo by vás zajímat

Další články