Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Kočka mladší (†28) ujížděl opilý hlídce: Když ho chytili, chtěl policii uplatit penězi a lístky na Matějskou!

Zdroj: archiv
+ Dalších 61 fotografií
úplatky
Loni v září způsobil smrtelnou nehodu opilý a zdrogovaný Jan Kočka mladší. Bohužel společně s ním zahynul osmadvacetiletý řidič kamionu Miloslav V. Kočka mladší uháněl na dálnici D11 v protisměru ve svém mercedesu. Tohle chování nebylo pro něj nic, na co by nebyl zvyklý. Už v roce 2009 ujížděl policii značně opilý. Když ho muži zákona chytili, snažil se je uplatit lístky na Matějskou a penězi. Informoval o tom Spolek Šalamoun.

Jan Kočka mladší doplatil na to, že byl přesvědčen o tom, že si může dělat prakticky co chce a nic se mu nestane. Kočka loni v září řídil opilý a pod vlivem drog a způsobil vážnou dopravní nehodu, při které sám zemřel spolu s dalším člověkem.

Ve vysoké rychlosti řídil v protisměru a čelně se střetl s kamionem, který řídil stejně starý Miloslav V. Bohužel to nebylo poprvé, kdy se zachoval podobně nezodpovědně. V roce 2009, když mu bylo čerstvých osmnáct let, popíjel v centru Prahy a následně nasedl do auta.

Řídil v podnapilém stavu, nerespektoval zákony a jezdil na červenou. Když ho policie dopadla, tak se údajně schovával ve křoví, což Kočka mladší samozřejmě popřel a řekl, že si byl v keři pouze odskočit na malou.

Následně se snažil policistům vyhrožovat svými kontakty ve vysoké politice a když to nezabralo, tak se je snažil uplatit penězi a lístky na Matějskou.

„Hele chlapi, vyřešíme to ňák jinak. Dám vám 7.000 Kč a necháme to bejt. Znáte to, stejně z toho nic mít nebudu, jsem v kontaktu s Topolánkem a Paroubkem a vy takhle můžete být za měsíc povýšeni,“ cituje svědectví jednoho ze zasahujících policistů obžaloba, kterou zveřejnil Spolek Šalamoun.

„Chování obviněného během předmětného rozhovoru bylo dle svědka velmi sebejisté, působil dojmem, že věc takto neřeší poprvé," píše se v obžalobě. Kočka po tomto incidentu nadýchal 1,62 promile.

Související články

Další články