Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Kočka, která se ztratila při hurikánu Sandy, našla po šesti měsících cestu domů

Porsche se vrátilo zpět do garáže.

Hurikán Sandy má sice na svědomí pár ztrát na lidských životech, ale občas skončí některé příběhy dobře, třeba jako ten s kočkou jménem Porsche, která se během hurikánu vyděšená zatoulala až 13 kilometrů daleko.

Uranie Roberts z New Jersey si byla jista, že před několika měsíci při řádění bouře přišla o svou milovanou kočku, ale Porsche nedávno doslova zaparkovala zpět doma. Objevila se zničehonic u dveří, jako by se nechumelilo, dobře živená a zdravá.

Kde celou dobu byla a u koho nebo z čeho jedla, to je záhada, ale zpět domů musela uběhnout třináctikilome­trovou trasu. Ani během dlouhé půlroční odmlky nepřestala kočka myslet na svou rodinu, ke které patří, a hleděla, aby se dostala v pořádku domů. Náročná cesta ji evidentně nevyčerpala, podle své majitelky na ní nebylo znát žádné vyčerpání. Tak pořád lepší veselá ztracená kočka než smutná u krbu.

Mohlo by vás zajímat

Další články