Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Kočičky ve Varech na lovu? Švantnerová nechala přítele doma, Klausová prince teprve hledá

Švantnerová s Klausovou jsou ve Varech osamoceny.
Zdroj: Showpix
+ Dalších 5 fotografií
Nikol Švantnerová a Kateřina Klausová letos ve Varech tvoří nerozlučnou dvojici. Krásky se od sebe nehnou na krok, zároveň se však nikdo nehrne k nim. Potom se zdá, že zůstaly na filmovém festivalu tak trochu osamoceny jako dva kůly v plotě.

Nikol Švantnerová letos nechala svou lásku Patrika Dresslera doma a na festival do Karlových Varů vyrazila s Kateřinou Klausovou.

Obě tam mají dost nabitý program, staly se totiž novými moderátorkami jedné módní televize. Jakmile se však kamery a mikrofony vypnou, zůstávají krásky uprostřed festivalového dění úplně opuštěny. Jak jsme si stačili všimnout, Švantnerová a Klausová se s nikým příliš nebaví a spíš tráví čas společně.

Škoda je to především pro Kateřinu, která zazářila ve filmech Lída Baarová nebo Špindl. Okouzlující herečka je totiž bez přítele a právě na lázeňské kolonádě by mohla ulovit svého prince na bílém koni.

Klausová se sice ve Varech svěřila, že se jí jistý románek rýsuje, nechtěla ale prozradit nic konkrétního. Dokonce prohlásila, že nechce škatulkovat. Je tak docela možné, že se ve Varech po nějakém udatném mládenci ještě poohlédne.

Mohlo by vás zajímat

Další články