Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kočičky Rozina a Viki z Ulice se předhánějí: Která z nich dala nahlédnout do TAJNÉHO SEXUÁLNÍHO ŽIVOTA více?

Herečky z Ulice asi rády sex.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Když se Rozina peleší s přítelem, tak musí i Viki. Obě to navíc sdílejí na Instagramu a je vidět, že je o ně skutečně velmi dobře postaráno. Jsou to nejspíše v soukromém životě pořádné dračice!

Viki a Rozina jsou velké kamarádky, ovšem také rivalky. Ve třídě jsou nejkrásnější, obě dělají modelky a často se stane, že jedna vyfoukne nabídku té druhé.

Co má jedna, jednoduše musí mít i ta druhá. Když Rozina vyrukovala na Instagramu s postelovou fotkou se svým přítelem, musela to ihned udělat i Viki!

Anna Kadeřávková (19) začala jako první. Nejprve vložila fotku, kde je odhalená v posteli sama a následně i v intimní chvíli se svým partnerem Johanem Mádrem (22). Sabina Rojková (19) samozřejmě nemohla být pozadu a také se pochlubila, jak to vypadá v jejím sexuálním životě.

Holt jsou to holky krásné a šikovné. V Ulici se jim ale s chlapci moc nedaří. Rozinu nejprve chtěl třídní hezounek, ovšem jen do postele, následně ji další frajer zemřel a z toho posledního se vyklubal gay.

Na druhé straně Viki se proslavila vztahem s Frantou Liškou. Ten už s ní ale není, ovšem bez holky také ne. Skyler už dokonce stihl naštěkat do boudy a mají spolu malého Christiana, kterému říkají Chrudoš…

Související články

Další články