Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kočička Zuzana Plačková si opravdu může říkat královna! Nejsledovanější profil a desítky milionů zobrazení

Zuzana je neskutečně sexy.
Zdroj: instagram
+ Dalších 14 fotografií
Slovenka Zuzana Plačková je holka od rány a nemá problém říct, co má na srdci. Právě díky tomu se dostala do povědomí lidí a je čím dál populárnější. Její Instagram je jeden z nejsledovanějších a nejpopulárnějších jak v Česku, tak na Slovensku.

Slovenská playmate a účastnice reality show Hotel Paradise Zuzana Plačková je nejen nádherná, ale také úspěšná žena. Její profil na Instagramu je populární a firmy se perou o spolupráci s ní. Sleduje ji více než 390 tisíc lidí.

I když Leoš Mareš (41), Shopaholic Nikol a další populární tváře mají mnohem více sledujících lidí, Zuzana stejně vede. Ptáte se proč? Její příspěvky mají dosahy více než 27 milionů, což je opravdu obrovský zájem o její osobu.

Zuzana jako jedna z mála vydělává právě Instagramem tolik, že si může dovolit luxus, na který byla vždycky zvyklá. Lidé ji jednoduše milují, a i když se najdou závistivci, kteří komentují její vzhled nebo vyjadřování, stejně jí tím jen nahrávají, a tak se Zuzaně zvedá popularita.

Související články

Další články