Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kočička Sara Sandeva z Ulice dráždila v provokativních šatičkách! Kde zapomněla svého fotbalistu?

Sara je holka k nakousnutí.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Sara Sandeva (20) je vážně kus! Mladý fotbalista Jan Sýkora (24) bude mít co dělat, aby si svou kočičku uhlídal. Už první pohled na ni totiž prozradí, že po téhle holce touží zástupy jiných. Herečka se v pondělí vystavila v odvážných šatech a nového přítele nechala doma.

Povinnostem neporučíš! Přestože je Sara Sandeva zamilovaná až po uši, tentokrát musela svého slávistu Jana Sýkoru nechat doma. V Bratislavě se pak ochotně vystavovala ve žhavých šatech, které krásně obepnuly její skvostné tělíčko.

Kočička s makedonskými kořeny do slovenské metropole zamířila na premiéru filmu Čertoviny, kde si střihla roličku. Diváci si ji zatím pamatují především z Ulice jako těhotnou studentku Skyler, ale snaha mladičké herečky dává tušit, že to se zanedlouho změní.

Po bolestném rozchodu s fotbalistou Václavem Černým srdce půvabné herečky vzplálo pro Jana Sýkoru. A zatím to vypadá, že by jim románek mohl vydržet i delší dobu. Snad si na sebe najdou dostatek času, Sara nebude muset pendlovat po republice a vrcholem jejich lásky nebudou textovky s připitomělými smajlíky.

Související články

Další články