Jocelyn Wildenstein bývala kdysi opravdu krásnou ženou. Ovšem do té doby, než začala pomalu stárnout, s čímž se nemohla a doposud nemůže smířit. Tak se rozhodla, že své stárnoucí tělo svěří do péče plastických chirurgů.

Jenomže postupem času se tato milionová dědička stala na plastických operacích závislá. Dnes jí je šestasedmdesát let a nikdo jí neřekne jinak než kočičí žena.

Jocelyn Wildenstein byla v minulosti dost vychytralá a stala se jednou z nejbohatších žen, když se jí podařilo na svém bývalém manželovi Alecu Wildensteinovi vysoudit 2,5 milionu jako vyrovnání a k tomu 100milionovou rentu.

Obyčejný člověk by dokázal s takovou sumou dožít do konce života, a nejen on, jistě by to zvládly i jeho děti. Jenomže to byste nemohli rozhazovat peníze jako Jocelyn. Například její roční útrata za mobil činila neuvěřitelných 62 tisíc dolarů, za své plastiky, které jí zhyzdily obličej, utratila 2,5 milionu dolarů a ještě vlastní tři byty v Trump Tower, které bude muset prodat.

Bohužel v současné době je Jocelyn naprosto na suchu. Zašlo to údajně až tak daleko, že nemá na jídlo. Sama si postěžovala, že neví, z čeho bude platit doktory, domácnost, zubaře. Už začíná uvažovat, že prodá tři byty, které vlastní v Trump Tower.