Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kočičí žena, která děsí svým zjevem, škemrá o peníze! Milionovou rentu už utratila a teď nemá ani na jídlo!

To je ale kreatura!
Zdroj: instagram.com
+ Další 3 fotografie
Dříve krásná Jocelyn Wildenstein se proslavila sériemi nepovedených plastických operací, které jí měly pomoci k vzhledu kočičí šelmy. V současné době se navíc potýká s nedostatkem finančních prostředků a údajně je na tom tak špatně, že nemá ani na jídlo. Veškeré své peníze, které zdědila, investovala do nákladných plastických operací a také proslula utrácením obrovských sum za naprosto zbytečné věci.

Jocelyn Wildenstein bývala kdysi opravdu krásnou ženou. Ovšem do té doby, než začala pomalu stárnout, s čímž se nemohla a doposud nemůže smířit. Tak se rozhodla, že své stárnoucí tělo svěří do péče plastických chirurgů.

Jenomže postupem času se tato milionová dědička stala na plastických operacích závislá. Dnes jí je šestasedmdesát let a nikdo jí neřekne jinak než kočičí žena.

Jocelyn Wildenstein byla v minulosti dost vychytralá a stala se jednou z nejbohatších žen, když se jí podařilo na svém bývalém manželovi Alecu Wildensteinovi vysoudit 2,5 milionu jako vyrovnání a k tomu 100milionovou rentu.

Obyčejný člověk by dokázal s takovou sumou dožít do konce života, a nejen on, jistě by to zvládly i jeho děti. Jenomže to byste nemohli rozhazovat peníze jako Jocelyn. Například její roční útrata za mobil činila neuvěřitelných 62 tisíc dolarů, za své plastiky, které jí zhyzdily obličej, utratila 2,5 milionu dolarů a ještě vlastní tři byty v Trump Tower, které bude muset prodat.

Bohužel v současné době je Jocelyn naprosto na suchu. Zašlo to údajně až tak daleko, že nemá na jídlo. Sama si postěžovala, že neví, z čeho bude platit doktory, domácnost, zubaře. Už začíná uvažovat, že prodá tři byty, které vlastní v Trump Tower.

Související články

Další články