Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Kociánová vynesla šperky za statisíce, Černý oděný v luxusu a sladěná Vagnerová s přítelem: Hvězdy zářily na Elite

+ Dalších 74 fotografií

Praha hostila světové finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2024. V O2 areně se sešli finalisté z celého světa, aby usilovali o titul nejlepšího modela a modelky. Událost si nenechala ujít ani řada českých celebrit. Slavní nenechali nic náhodě a vytáhli ze skříně pěkné kousky, jak zachytila redakce eXtra.cz.

Soutěž plná krásy. V O2 areně se vybírali top model a modelka v rámci 40. ročníku soutěže Schwarzkopf Elite Model Look. První místa letos obsadili Micklate Décio z Mosambiku a Imade Darouache z Itálie. Programem provázel zpěvák a vítěz Česko-Slovenské SuperStar 2021 Adam Pavlovčin alias Adonxs. Po vyhlášení se hosté přesunuli na afterparty v restauraci SaSaZu, která letos oslavila 15 let na gastronomické scéně. Na místě byla i redakce eXtra.cz.

Prestižní událost si nenechala ujít řada celebrit. Dámy i pánové si dali záležet a vynesli krásné outfity. Pojďme se na ně podívat podrobněji.

Krásná modelka Michaela Kociánová vynesla šaty od slovenského návrháře Borise Krále. Kousek pochází z jeho nové kolekce a jeho cena se pohybuje kolem sta tisíc korun. Outfit doplnila o šperky Klenoty Aurum za 741 000 Kč.

Stejnou značku klenotů vynesla i manželka zpěváka Alberta Černého Barbora. Vítězka světového finále Elite Model Look pro rok 2014 vynesla šperky v hodnotě 150 000 korun. Na slavnostní událost oblékla zelené asymetrické šaty od Zuzany Kubíčkové, které doplnila o botičky značky Prada. Její muž Albert vytáhl svůj svatební oblek, který šil ručně na Sicílii údajně devadesátiletý dědeček, jak řekl pro redakci eXtra.cz. Košili měl od značky Dior a boty také od Prady.

Doporučené video: Albert Černý s Barborou na finále Elite Model Look


Extravagantní Debbie a třpytivá Eva

Nejvíce extravagantní model předvedla návrhářka Debbie Brown, jež oblékla dlouhé průsvitné šaty ze své nové kolekce, kterou představí na festivalu ve Varech. A na co se fanoušci budou moci těšit? "Letos máme urbanistickou temnou přehlídku, hodně undergroundovou a ve tmě," lákala na akci Debbie, která doufá, že se lidem bude akce líbit.

Finále Elite Model Look si nenechala ujít ani moderátorka Eva Perkausová. Ta se ve stříbrných flitrovaných šatech celá třpytila. Šaty jsou Zara a kabelka od značky Louis Vuitton. Zora Hejdová vyrazila na akci v černém overalu od jejího oblíbeného návrháře Michaela Kováčika. Ten doplnila o šperky Roberto Coin a své psaníčko značky Cult Gaia (cena se pohybuje kolem 92 000 korun).

Vagnerová sladěná s přítelem Nicolasem

Mezi hosty nechyběl ani návrhář Jan Černý, v jehož kolekci se představili divákům finalisté 40. ročníku Elite Model Look – muži. Tentokrát však on sám neměl na sobě nic ze své tvorby. "Je to ostuda, ale dnes nemám nic od sebe. Kravatu mám památku z mé stáže u Louis Vuitton, kterou jsem dostal jako dárek, když jsem odtamtud odcházel. Košili mám Bottega Veneta a sako je nějaké vintage." Všechny přítomné však zaujaly jeho vtipné kraví nazouváky od TWOJEYS, které byly vytvořeny ve spolupráci se Zarou a vyjdou na 3 000 korun.

Středem pozornosti byla i krásná dvojice Hana Vagnerová po boku francouzského přítele. Oblíbená česká herečka vynesla bílé šaty z OBSESSION concept store, které doplnila o šperky Klenoty Aurum v celkové hodnotě 696 000 korun. Jejímu příteli Nicolasi Escavimu se na uších třpytila náušnice stejné značky. Rozený showman si na finále vzal oblek od pařížské značky Paul and Joe (cena se pohybuje kolem 16 000 korun). Outfit pak okořenil o kovbojské boty. Na všechny a další outfity se můžete podívat v naší galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy