Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Kociánová, Perkausová či těhotná Lašková vyvedly fešné partnery: Na Elite kvetla láska

Páry na Elite Model Look
Zdroj: extra.cz/Tomáš Martínek
Předchozí Další
+ Dalších 23 fotografií
Elite model look

V pražské O2 areně se konal jubilejní 40. ročník prestižní modelingové soutěže Elite Model Look, kam zavítala nejen redakce eXtra.cz, ale především řada známých osobností. Mnohé z nich dorazily po boku svých drahých poloviček. Topmodelka Michaela Kociánová ukázala svého šarmantního podnikatele, těhotná Gabriela Lašková těsně před porodem vyvedla manžela a moderátorka Eva Perkausová se pochlubila svým urostlým chlapem. 

Kociánová po boku anglického podnikatele

Velkou pozornost na sebe strhla slovenská topmodelka Michaela Kociánová, která po roce znovu vyvedla svého charismatického přítele Rafíka, s nímž žije v Anglii. Dvojice bok po boku vypadala jako z plakátu a je vidět, že blondýnka je po boku anglického podnikatele finančníka opravdu velmi šťastná. V pastelově žlutých šatech od návrháře Borise Krále navíc vypadala jako pravá hollywoodská hvězda.

Těhotná Lašková s manželem

Bývalá zprávařka Gabriela Lašková vynesla okouzlující bílou róbu ze španělského řetězce Mango, v níž ukázala své těhotenské bříško. Gabriela se už za dva týdny stane trojnásobnou maminkou a garde jí dělal její manžel Filip. Oba zvolili především pohodlí, ale na červeném koberci vypadali úchvatně.

Perkausová se svým svalovcem

Svého partnera nenechala doma ani moderátorka Eva Hecko Perkausová, která si rovněž nedělala s vyneseným modelem těžkou hlavu. Půvabná blondýnka vynesla stříbrné flitrované minišaty od španělské značky Zara a doplnila je černým koženým psaníčkem. Eva si ale dala záležet na vlasech, když si vyčesala vlasy do vysokého culíku a přední prameny nechala zvlněné kolem obličeje. Evin manžel Ivan Hecko si vystačil s bílou košilí, v níž vynikla jeho urostlá postava. Eva má doma zkrátka pořádného chlapa, jakého touží mít snad každá žena.

Video: Rozhovor s Gabrielou Laškovou na finále Elite Model Look:

Vagnerová s Francouzem

Finále Elite Model Look si nenechala ujít ani herečka Hana Vagnerová, jež do O2 areny dorazila spolu se svým francouzským přítelem Nicolasem Escavim. Oba sršeli skvělou náladou a vesele pózovali fotografům, před nimiž se i vášnivě políbili. "Je to poprvé, co jsem s někým, kdo je víc crazy než já," řekla se smíchem pro eXtra.cz Vagnerová, která po boku svého energického Francouze jenom září. Společnosti pak zašli i na afterparty do SaSaZu.

Jaké další páry se vydaly na finále prestižní modelingové soutěže Elite Model Look, se dozvíte v naší fotogalerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy