Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Kocáb už si čokoládu před spaním nevychutná! S Abbasovou tajili rozchod tři měsíce!

Zdroj: Profimedia
Lejla Abbasová (35) už nežije s Michaelem Kocábem (60), otcem svého tříletého syna. Deníku Blesk potvrdili několikaměsíční odloučení a Natálie Kocábová, hlavní odpůrkyně slehnutí páru, může začít slavit.

Pár se podle všeho rozešel už koncem listopadu, Vánoce trávila podle Blesku Abbasová s Davídkem sama, bez dědečka, pardon, tatínka.

Nesourodý pár to spolu táhl bezmála šest let, oficiálně necelých pět. Kocáb kvůli románku se svou tehdejší tiskovou mluvčí na dnes už neexistujícím Ministerstvu pro lidská práva opustil v roce 2010 manželku Marschu a tři děti Kvůli vztahu dokonce nabízel rezignaci.

Informaci potvrdil včera Blesku i sám Kocáb, ta sdílnější část páru. Uvedl, že je "hodně smutnej", a dodal, že u Kocábů bylo letos vánočních stromečků povícero.

Zatímco Abbasová se netajila touhou po dalším dítěti, hudebník v červnu loňského roku v pořadu Prásk! přiznal, že už se na dalšího potomka necítí.

Za rozchodem není podle Lejly nikdo třetí, ale věřte to moderátorce, která s oblibou mlží o své privátní sféře a je imr v Africe mezi černochy, jejichž dětem dlouhodobě pomáhá.

Související články

Další články