Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kobzanová ve válce s modelkou Novotnou! Zatímco Diana čekala Frolíkovo dítě, tak tahle ho zkusila ulovit!

Diana si Frolíka hodně hlídá. Novotná neměla šanci.
Zdroj: facebook.com / archiv
+ Další 3 fotografie
Už jsme vás informovali, že modelka Nicole Novotná ráda loví ve sportovních vodách. Je veřejným tajemstvím, že jakmile to drží hokejku a nebo kope do míče, tak po tom dcera sparťanské legendy Jirky Novotného vyjede. Zkusit sbalit chlapa, který má doma těhotnou partnerku, je ale fakt síla.

Peroxidová blondýna Nicole Novotná se specializuje na sportovce. Její tělo detailně zná hokejista Petr Průcha, fotbalista Michal Kadlec a nebo další hokejista Vladimír Sobotka.

Proti gustu žádný dišputát. Pokud má ráda sex se sportovci, tak je to jen její věc.

Pokud ovšem hokejista má doma těhotnou partnerku, je to trochu jiná káva. Hořká káva s nechutným škraloupem.

Modelka Diana Kobzanová totiž tvrdí, že Novotná zkusila sbalit hvězdu NHL Michala Frolíka. Navíc dcera Novotného po Frolíkovi vyjela v době, kdy s ním Diana už čekala dítě. A to Kobzanovou hodně štve.

„Doma jsem to vyřešila velmi důrazně. A ano, není těžké si spočítat, že jsem v té době byla v jiném stavu,“ uvedla pro Super.cz naštvaná Kobzanová a dodala: „Já si přesně pamatuji, že před necelým rokem jsem si říkala, že taková ludra a jí podobná nemakačenka mi nestojí ani za špatnou náladu.“

Zdá se, že Novotná nemá v branži úplně dobrou pověst. Přejeme jí, aby vztah s Vladimírem Sobotkou vydržel. A až třeba jednou bude čekat s nějakým bohatým hokejistou mimčo, aby jim žádná peroxidka idylku nekazila.

Související články

Další články