Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Kobzanová ukázala rodinku jako z katalogu i postavu 3 týdny po porodu

Diana s rodinou. Postavu má po porodu úžasnou.
+ Dalších 10 fotografií
Dianě Kobzanové (36) se podařilo tajit těhotenství do poslední chvíle. Přesto, že s hokejistou Michaelem Frolíkem (30) a jejich dceru Ellou (3) žije v Kanadě, šestinedělí si užívá na Floridě, kde to prospívá nejen jí, ale i novorozené dceři Lily. Modelka už se nezdráhá zásobovat Instagram a hojně zveřejňuje fotografie spokojené rodinky. A hlavně... ukázala postavu jen tři týdny po porodu, a to jen v plavkách.

Modelka Diana Kobzanová se ukázala jen v plavkách, a to pouhé tři týdny po porodu. Na fotografii, kde stojí u bazénu, jí v náručí pochopitelně nesmí chybět její novorozená dcera Lily. „Lily se narodila 23. 4. (3,1 kg, 50,5 cm). Chudák a není vůbec in. Dostala jen jedno křestní jméno, takže hned od narozeni je prostě REBEL,“ vtipkuje Kobzanová na Instagramu, jak je jí vlastní.

Diana dále podotýká, že „Frolda“, jak důvěrně říká svému příteli, je lehce nešťastný, protože prý modelka vyrobila dalšího klona. První dcera Ella je totiž celá po ní a druhá zřejmě taky. Možná se to změní. Ať tak či tak, na společných fotografiích všichni působí jako reklama na štěstí.

Mohlo by vás zajímat

Další články