Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Kobzanová se svěřila, jak je mateřství těžké: Postavu má ale luxusní

Diana Kobzanová na své postavě maká.
+ Dalších 12 fotografií
Diana Kobzanová (36) je už dvojnásobnou maminkou. Na Floridě, kde teď s Michaelem Frolíkem (30) pobývají, je sice krásné počasí a takřka ráj na zemi, ale při výchově dvou dětí se zkrátka nikdy nezastavíte. I s tím se Diana svěřila na svém Instagramu.

Mateřství je zkrátka dřina. To modelka Diana Kobzanová rozhodně nepopírá. „S druhým dítětem v baráku přichází jen pár malých změn. V situacích, kdy se obě naráz začnou dožadovat jídla, rozhoduje to, která v ten moment víc řve,“ vtipkuje modelka, která má momentálně po šestinedělí.

„Definitivně jsem ztratila výsadní právo na množství píčovin v koupelně. Od teď je kromě hraček pro dítě A taky plná krémů, pudrů, plen a odsávaček pro dítě B!“ popisuje domácí prostředí Diana a radí ostatním maminkám. „Jestli si místo krosny začala občas zase nosit kabelky, všechny je teď klidně můžeš zapálit. Příští tři roky je opravdu potřebovat nebudeš,“ prozrazuje drsnou realitu maminka dcer Elly a Lily.

Nutno podotknout, že i přes všechny strasti, které Diana zažívá, má postavičku skutečně k nakousnutí, takže je vidět, že na sobě poctivě maká. Klobouk dolů!

Mohlo by vás zajímat

Další články