Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Kobzanová se mobilu za volantem bát nemusí: Za tohle selfíčko s děckem za zády by jí přitom u nás policie utrhla hlavu!

Zdroj: Facebook
Zle nepěkně někteří z vás včera komentovali náš článek o Dianě Kobzanové a jejích rejdech. Část čtenářů spílala autorovi textu do k*kotů (svatá pravda, je to nechutný člověk a monstrum) a část se ptala, kde bere Kobzanová tu drzost dělat si selfíčka za jízdy, nota bene s děckem v autosedačce za sebou.

Úřadující mistryně ČR ve zlatokopectví Diana Kobzanová velkoryse poskytuje bulváru po kousíčkách svou dceru, což je děsně akční, ale možná by se s ní nemusela fotit za jízdy v autě, když je to zakázáno, tak by se daly shrnout ty výhrady, které vedly směrem k Dianě.

Jsou sice na místě, modelka za volantem a ještě s mobilem v ruce, to je sice strašlivá představa už jen takhle napsaná na vašem monitoru, natož když se to zhmotní v rychlostním pruhu vedle vás, ale "Kobze" tam můžeme vytýkat maximálně nezodpovědnost.

Zákon neporušila, a to jsme to chtěli původně hnát až k Nejvyššímu soudu USA, kde podle nás stejně skončí za totální zachvácení důvěřivé hokejky, ale za tohle selfíčko ji elektrické křeslo nečeká.

Kobzanová totiž své rodinné štěstí zaznamenávala na Floridě, což je zrovna stát USA, který telefonisty za volantem doslova miluje a dělá pro ně první poslední. Jak jinak definovat tamní předpisy ohledně mobilu za volantem, když tam vlastně žádné nejsou.

Je to tak, v tomto prosluněném státě, kam si "Kobza" vyrazila bez živitele Michaela Frolíka, který musí honit puk v Kanadě, totiž můžete s mobilem dělat v autě za jízdy, co chcete. Volat, strkat si ho leckam, hrát hru nebo si dělat selfíčko, vše povoleno.

U nás by to bylo za tři body a zápis do karty řidiče, ale Diana, ta prostě ví, kam vyrazit za štěstím

Související články

Další články