Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Koblížková to dokázala! Mareše po 9 letech dotlačila k rozvodu se zoufalkou Monikou!

Leoše Mareše čeká rozvod!
Zdroj: archiv
+ Dalších 27 fotografií
Jeden z nejoblíbenějších moderátorů Česka, Leoš Mareš, se bude rozvádět. Po dlouhých devíti letech tak ukončí manželství se svou ženou Monikou Marešovou. Doposud se rozvodem nezabývali, protože nebyl důvod. Oba dva i po rozchodu měli spolu moc hezký vztah a vždy si vycházeli vstříc.

Tohle snad nikdo nečekal. Leoš Mareš se bude rozvádět. Před devíti lety si vzal svou dlouholetou přítelkyni Moniku (42), ale jak se záhy ukázalo, jejich vztah nebyl takový, jaký si ho dvojice představovala, a proto se rozhodli jít každý svou cestou.

Rozvod však dlouhá léta neřešili. I po rozchodu měli mezi sebou kamarádský vztah a nebylo nutné se jím zabývat. Hlavně nechtěli, aby trpěly jejich dvě děti, které jsou v současné době již dost velké na to, aby pochopily, co se kolem jejich rodičů děje.

Jako první na tuto informaci upozornil server Super.cz. Nejlépe placený moderátor Česka bude tak po dlouhých devíti letech konečně svobodným mužem. Donutila ho snad k tomuto kroku jeho milovaná přítelkyně Monika Koblížková? Chystá se nějaká svatba, o které ještě nevíme? Kobliha by do toho praštila určitě moc ráda.

Monika a Leoš tedy podali společný návrh o rozvod, dohodli se na dalším průběhu výchovy jejich synů Jakuba a Matěje a také na finančním vypořádání majetku po rozvodu. Tohle bude snad ten nejpoklidnější rozvod českého šoubyznysu.

Související články

Další články