Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Kobeho poslední slova před hororovou smrtí: Dojemné přání pro blízkou osobu

Zdroj: archiv K. Bryanta
+ Dalších 6 fotografií
obří neštěstí
Když blahopřál kamarádovi, Kobe Bryant (†41) ještě netušil, že za pár okamžiků nastoupí do vrtulníku smrti. Při strašlivé nehodě zahynula i mladičká dcera basketbalové legendy Gigi (†13). Ta by první májový den slavila narozeniny. Poslední slova Bryanta na sociálních sítích trhají srdce!

Napsal blahopřání svému kamarádovi LeBronu Jamesovi (35) a vzápětí zemřel. Mladší basketbalista zrovna překonal Kobeho Bryanta v počtu vstřelených košů v historii NBA. Nad pivem už o tom bohužel nikdy nepoklábosí.

Poslední vzkaz

"Pokračuj v dalším zlepšování hry, LeBrone. Totální respekt, brácho!" radoval se Bryant na Twitteru. Potom nastoupil i s druhou nejstarší dcerou Gigi Bryant do helikoptéry smrti. Oba a dalších sedm lidí ve vrtulníku zahynuli.

Gigi by v květnu slavila čtrnácté narozeniny, svíčky na dortu už ale nikdy nesfoukne. Kobe zase nebude moct dcerce láskyplně popřát. "Všechno nejlepší ke třináctinám, Gigi. Miluju tě nadevše," vzkazoval jí vloni.

Hororová smrt

Helikoptéra se zřítila u kalifornského Calabasasu nedaleko Los Angeles. Jak píše americký portál tmz.com, po dopadu na zem následovala mohutná exploze. Hledání příčin tragédie může trvat měsíce.

Po Bryantovi zůstaly manželka Vanessa (37) a tři další dcery Natalia (17), Bianka (3) a nejmladší Capri (7 měsíců).

Související články

Další články