Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Kobe Bryant zemřel ve věku 41 let: Při havárii vrtulníku zahynula i jeho třináctiletá dcera Gigi

Zdroj: oficiální zdroj
+ Dalších 9 fotografií
Tragédie
Při leteckém neštěstí u Los Angeles ve věku 41 let zemřel Kobe Bryant. Tragédii nepřežila také jeho třináctiletá dcera Gigi. Ve vrtulníku letělo ještě dalších osm osob, jejich totožnost agentury zatím neuvádí. Všichni cestující jsou po smrti. V průběhu neděle úřady potvrdily celkem devět mrtvých.

K leteckému neštěstí došlo v neděli poblíž Los Angeles v Kalifornii. Jednačtyřicetiletý Bryant cestoval během nedělního zamračeného dopoledne ve své soukromé helikoptéře Sikorsky S-76. S legendou NBA ve vrtulníku letělo dalších osm osob. Po smrti je také sportovcova dcera Gigi. Původně se spekulovalo, že Kobe měl ve vrtulníku celou rodinu.

"Došla mi slova. Jak se to mohlo stát. Odpočívej v pokoji," uvedla lyžařka Lindsey Vonn V šoku jsou také příznivci basketbalu z celého světa. Fanoušci jsou v modlitbách s pozůstalými.

Kobe Bryanta oplakává manželka Vanessa, která mu porodila čtyři dcery - Gianna, Natalia a Bianca a Capri. Bohužel Gianna zvaná Gigi seděla s tátou ve vrtulníku...

Tragická nehoda si celkem vyžádala devět životů. Mezi obětmi je i basketbalová trenérka Christina Mauserová. Všichni společně mířili na zápas do Thousand Oaks, sídla sportovního centra Mamba Academy.

Na místě tragédie probíhá intenzivní vyšetřování. Svědci uvedli, že slyšeli, jak před nehodou vynechává motor. Podle National Transportation Safety Board potrvá vyšetřování až několik měsíců.

Související články

Další články