Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Kobe Bryant s dcerkou Gigi na ně už shlíží: Zdrcená vdova ukázala dojemnou fotku

Zdroj: archiv N. Bryant
+ Další 4 fotografie
neštěstí
Kobe Bryant (†41) s dcerkou Gigi (†13) zahynuli téměř před dvěma měsíci, truchlící vdova Vanessa Bryant (37) se snaží být silná a jít dál. Jenomže to ještě hodně dlouho nepůjde. Dojemná fotka, kterou Vanessa sdílela, vehnala slzy do očí nejednomu fanouškovi!

Obří malbou Kobeho s dcerkou Gigi kdosi opatřil fasádu domu v Los Angeles. Vanessa Bryant se před ní nechala zvěčnit se svými děvčaty Natalií (17), Biankou (3) a Capri (8 měsíců).

Snímek před podobiznou milovaných zesnulých rozplakal nejednoho fanouška. "Usmívej se, i když tě bolí srdce. Usmívej se, i když je tvé srdce rozbité. Když jsou mraky na obloze, dostaneš se přes ně, jen se usmívej i přes strach a smutek," připsala k fotce Vanessa. Jedná se o část textu písničky Smile od Nata Kinga Colea.

Kobe a Gigi zahynuli 26. ledna v helikoptéře, mířili zrovna na basketbalový zápas. Vanessa zažalovala majitele vrtulníku, chce najít viníka za každou cenu!

Fotka, podle kterého je malba vyvedena, pochází z listopadu 2019. O dva měsíce později už táta s dcerou nebyli mezi živými...

Související články

Další články