Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kníratá farmářka Zuzka se nedostala tureckému podvraťákovi Hassanovi do slipů. Co se stalo?

Slavoman Hassan se pod záminkou vloudění se do přízně farmářce dostal do
televize a důvěřivá Zuzka utřela.
Zdroj: FTV Prima

A máme za sebou poslední díl seznamky Farmář hledá ženu, ve kterém opět nejvíce zaperlila dvojice koňařka – slavoman. Exotický vtipálek Hassan v minulých dílech zaujal farmářku Zuzanu Polákovou natolik, že s ním chtěla strávit romantický víkend v Praze, kam ze své koňské farmy nakonec skutečně dojela. Ale ouha! Hassan se vyslovil, že je pro něj sex ještě tu noc moc narychlo, dal si na účet štábu večeři a nechal svou zklamanou vyvolenou pláchnout do neznáma.

„Počítala jsem s tím, že už se pak vůbec neozve, a to se taky stalo,“ prozradila Zuzka moderátorce Laďce Něrgešové během posledního setkání farmářů na zámku. „Myslím si, že je to takový jeho koníček – vyhledávat castingy, epizodní roličky v seriálech, modeling a točit reklamy. Chtěl se jen ukázat v televizi. Kdyby mu šlo o mě, tak to vypadá úplně jinak,“ dodala farmářka na adresu lovce polní trávy, tedy slávy.

Poté k Zuzce přistoupil Hassan, se kterým si dala mlaskavou pusu a ihned zkraje mu řekla, že se má luxusně. Asi aby si uvědomil, o co přišel. A asi i proto, že každá žena, která nemá na krku fintivého sebestředného metrosexuála, se má jistě luxusněji, než kdyby jí doma vřeštěl podobný kousek.

Související články

Další články