Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Knírač Babiš, Schillerová na ježka a Bartoš jako Locika: Takhle vypadali politici v mládí

Politici za mlada.
Zdroj: koláž eXtra.cz/ Instagram A. Babiše, A. Schillerové, I. Bartoše
+ Dalších 24 fotografií
mládí

Politikové se pochlubili archivními poklady. Na sociálních sítích sdíleli fotografie, na kterých jsou jako miminka, teenageři i novopečení rodiče. Věděli jste, že exministryně Schillerová dříve nosila vlasy téměř na ježka, ministr Vít Rakušan měl šibalský kukuč a šéf hnutí ANO si pěstoval kníra? Na všechny snímky i dávné podobenky ostatních politiků se mrkněte v galerii.

Každý byl jednou mladý a to platí i pro naše politické špičky. Řada z nich se podělila o rodinné snímky z dob, kdy ještě ani nevěděli, že je jednou bude znát celé Česko. Začněme u opozice a konkrétně u hnutí ANO.

"Tohle jsem dostal ke 40. narozeninám A samozřejmě červené marlborky, kouřil jsem jich 20 denně a 16. 12. 1996 ze dne na den přestal," píše Andrej Babiš na Facebooku k fotografii. Nelze si nevšimnout jeho pěstěného knírku. Pochlubil se však i fotečkami, kde byl ještě malý kluk, který měl rád Mickey Mouse.

Alena Schillerová nezůstala pozadu a také přispěla svou troškou do mlýna, v galerii se můžete podívat, jak vypadala exministryně financí jako miminko i novopečená maminka. 80. léta byla divoká a je vidět, že i tehdy sledovala Schillerová trendy, o čemž svědčí tehdy módní sestřih téměř na ježka s ofinkou.


Rakušan coby Bowie?

Nyní se vrhneme na vládní pětikoalici. Premiér Petr Fiala zřejmě miloval autíčka, z jednoho má na fotce, kterou dal na Instagram, velkou radost. "Láska a podpora jsou tím nejlepším vkladem pro dobrou budoucnost," připsal k fotce na Instagram. Pro některé kontroverzní politička a šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová sdílela roztomilý snímek s maminkou, na kterých má velká krásná kukadla, čehož si všimli i lidé v komentářích.

Ministr vnitra a šéf STAN pak zase předvedl kukuč rošťáka. "Jsem jedinej, kdo vidí Davida Bowieho?" komentoval snímek, na němž je Vitu Rakušanovi 11 let, sledující Ondra. Více pokladů dal na veřejnost Pirát Ivan Bartoš. Od malého kluka, po milovníka indiánů až po dlouhovlasého mladíka. Některým připomíná Lociku, druhým pak legendární Ribannu z filmu o náčelníku Vinnetouovi.

A koho připomíná vám? Jak šel s politiky čas, se podívejte v galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy