Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kniha, která baví nejen modelky: Spisovatelka Vostřáková boduje s příběhem, ve kterém je napětí i láska!

Kniha, která baví nejen modelky: Spisovatelka Vostřáková boduje s příběhem, ve kterém je napětí i láska!
Zdroj: archiv Ivany Vostřákové
Ať už je to Valentýn, svátek zamilovaných, kde na vás ze všech stran křičí červená barva, srdíčka, kočičky a zamilovaná přáníčka, nebo jakýkoli jiný den, kdy se vám prostě chce zahrabat se pod peřinu a nevylézat, máme pro vás tip, jak si takový den zpříjemnit.

Dny, kdy nemáme náladu na okolní svět, je nejlepší strávit s knihou. A my pro vás máme jednu speciální. Kniha spisovatelky Ivany Vostřákové Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky je jako stvořená pro to, abyste se nechali vtáhnout do příběhu modelky a nepřestávali číst až do poslední strany.

Jedním dechem si přečtete příběh krásné a úspěšné modelky, která se probere uprostřed noci na zamčeném hřbitově. Nejprve se domnívá, že jde o skrytou kameru nebo hloupý vtip, ale postupně jí dochází, že všechno bude asi jinak. Coby neviditelný přízrak se stane nedobrovolným svědkem vraždy generálního ředitele nadnárodní korporace. Muž je v šoku z toho, že ho zákeřně zavraždila jeho krásná mladá manželka, které naprosto důvěřoval, a proto jako duch zůstane na zemi, aby jí překazil další plány. Společně s přízrakem modelky se vypraví na svůj vlastní pohřeb. Když zde modelka spatří jeho syna Radima z prvního manželství, okamžitě se do něj osudově zamiluje... A jak to pokračuje? To vám přece nemůžeme prozradit!

Knihu spisovatelky Ivany Vostřákové Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky si můžete objednat ZDE. A pak už jen zbývá obložit se dobrým jídlem, udělat si čaj a přečkat jeden z těchto zamračených dnů u knihy, kterou křtila například modelka Agáta Prachařová nebo Veronika Kašáková

Související články

Další články