Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Napravený David Hasselhoff: Legendární Knight Rider se málem upil k smrti, štěstí našel po boku mladé krásky

David Hasselhoff byl hvězdou seriálu Knight Rider. Nyní září vedle mladé přítelkyně Hayley Roberts.
Zdroj: Profimedia / Universal Television / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
JAK ŠEL ČAS

Je tomu již 41 let, co se na televizních obrazovkách poprvé objevil seriál Knight Rider. Ten dal první možnost zazářit tehdy třicetiletému Davidu Hasselhoffovi, který spolu s K.I.T.T.em zachraňoval svět následující čtyři roky. Poté současná herecká legenda dostala snad ještě zásadnější roli v Pobřežní hlídce. Pohádkový život mu však sláva nepřinesla. Herec několik let bojoval s alkoholismem a několikrát utekl hrobníkovi z lopaty. Ani v lásce se mu nedařilo hned. Nyní je však již pár let šťastně ženatý a nedávno odvedl starší dceru k oltáři, jak se pochlubil na sociálních sítích.

Herec David Hasselhoff (71) se ve svých třiceti letech proslavil rolí Michaela Knighta,​ ochránce pořádku se špičkovým, lehce sci-fi vybavením. Především pak mluvícím autem K.I.T.T.em, se kterým brázdil svět a potíral bezpráví.

Od prvního dílu seriálu Knight Rider uplynulo přesně 41 let a za tu dobu měl Hasselhoff možností zazářit více. Největší slávu mu přinesla pravděpodobně role sexy plavčíka Mitche Buchannona v Pobřežní hlídce, díky které se tehdy stal snem každé ženy, podobně jako jeho kolegyně Pamela Anderson idolem mužů. Kromě herectví se Hasselhoff věnoval dlouhou dobu i zpěvu. Vydal několik alb a úspěch sklízel hlavně v Evropě.

Osudové ženy Davida Hasselhoffa

Hasselhoff je v současnosti potřetí ženatý a má dvě děti. Poprvé se oženil roku 1984 s herečkou Catherine Hickland (67), která s ním hrála v seriálu Knight Rider, a po jejich skutečné svatbě se jejich postavy vzaly i v příběhu před kamerami. Rozvedli se o pět let později a ještě téhož roku si vzal herečku Pamelu Bach (59). S ní má dvě dcery, Taylor-Ann Hasselhoff (33) a Hayley Amber Hasselhoff (31). Tu starší, jež nešla v jeho šlépějích, ale stala se prodejkyní luxusních nemovitostí, nedávno odvedl k oltáři. Vzala si marketéra Madisona Fioreho (33).

"Nikdy jsem neviděl svou dceru vypadat krásněji než v její svatební den!" napsal Hasselhoff ke svatební fotografii. I na druhou dceru však může být pyšný. Hayley Amber Hasselhoff bez protekce prorazila coby plus size modelka a v roce 2021 se stala první takovou modelkou, která se dostala na obálku časopisu Playboy, jak uvádí PAPERmag.

Dávno předtím, roku 2006, se však David Hasselhof a její matka rozvedli. Jako důvod oba uvedli nesmiřitelné rozdíly.

Alkoholismus a nová láska

V roce 2007 se na světlo světa dostala nahrávka pořízená Taylor Ann, na které namol opilý Hasselhoff leží jen v riflích na podlaze a jí hamburger. V tu dobu měl být již vyléčeným alkoholikem, a jak později přiznal CBSnews, mělo jít o jednorázové selhání, které mu dalo pomyslnou facku, a od té doby nepije.

Vypadá to tedy, že to nejhorší má David za sebou. Snaží se žít zdravě, sportuje a od alkoholu se drží hodně daleko. Na uzdě ho nyní drží jeho o osmadvacet let mladší manželka Hayley Roberts, se kterou si řekli své ano v roce 2018. Jejich seznámení se dá snadno zaměnit se zápletkou romantického filmu. Pár se dal dohromady roku 2011, kdy herec působil v porotě Britain's Got Talent. Roberts byla v té době prodavačkou v obchodě, kam Hasselhoff zavítal na nákup. Hayley ho požádala o autogram a on ji o číslo.

Související články

Další články