„Jsem naduvěřitelně šťastný, že přišla na svět princezna Isabelka. Děkuji Lilii, která úžasným způsobem rodila doma, dokonce do vany namísto připraveného bazénku. Když jsem maličkou jako první držel v rukou, byla ve vaku blan jako kosmonaut, což je něco naprosto výjimečného, přibližně jeden z osmdesáti tisíc,“ dojímal se Karel Janeček (44) na sociálních sítích.

Jeho manželka Lilia Khousnoutdinova porodila doma přesně tak, jak měl pár naplánováno. Porod proběhl bez jakýchkoliv komplikací a obě dvě holky jsou v pořádku. Není divu, že Karel září štěstím.

„Čarovná Isabelko, přeji Ti a věřím, že budeš mít krásný a svobodný život plný poznání a dobrodružství v budoucím světě štěstí a lásky,“ dodal ohromený tatínek.

První manželka Karla Janečka se jmenovala Michaela. V květnu 2015 se podruhé oženil, jeho manželkou je Mariem Mhadhbi, matematička tuniského původu. V prosinci téhož roku se jim narodil syn. Z dřívějšího vztahu má dvě dcery. Vedle své druhé manželky udržuje vztah s milenkou Lilií Khousnoutdinovou, s níž v létě 2017 uzavřel buddhistický sňatek.

Novopečená maminka také potěšila své fanoušky na sociálních sítích. „Isabella vstoupila do našeho života tím nejněžnějším způsobem – doma ve vaně (perfektně nachystaný bazének zůstal prázdný), téměř bez bolesti (přesvědčila mne, že porod může být naprosto jemný), v neporušeném vaku blan,“ napsala.