Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kněžka Lilia porodila miliardáři Karlu Janečkovi holčičku: Isabella přišla na svět doma ve vaku blan!

Lilia Khousnoutdinova porodila.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 26 fotografií
Miliardář Karel Janeček (44) prožívá opět jedno z nejlepších období ve svém životě. Stal se totiž počtvrté otcem. Jeho manželka Lilia Khousnoutdinova mu porodila nádhernou holčičku. Jmenuje se Isabella a obě dvě jsou v naprostém pořádku. Janeček se na sociálních sítích vypsal ze svých pocitů.

„Jsem naduvěřitelně šťastný, že přišla na svět princezna Isabelka. Děkuji Lilii, která úžasným způsobem rodila doma, dokonce do vany namísto připraveného bazénku. Když jsem maličkou jako první držel v rukou, byla ve vaku blan jako kosmonaut, což je něco naprosto výjimečného, přibližně jeden z osmdesáti tisíc,“ dojímal se Karel Janeček (44) na sociálních sítích.

Jeho manželka Lilia Khousnoutdinova porodila doma přesně tak, jak měl pár naplánováno. Porod proběhl bez jakýchkoliv komplikací a obě dvě holky jsou v pořádku. Není divu, že Karel září štěstím.

„Čarovná Isabelko, přeji Ti a věřím, že budeš mít krásný a svobodný život plný poznání a dobrodružství v budoucím světě štěstí a lásky,“ dodal ohromený tatínek.

První manželka Karla Janečka se jmenovala Michaela. V květnu 2015 se podruhé oženil, jeho manželkou je Mariem Mhadhbi, matematička tuniského původu. V prosinci téhož roku se jim narodil syn. Z dřívějšího vztahu má dvě dcery. Vedle své druhé manželky udržuje vztah s milenkou Lilií Khousnoutdinovou, s níž v létě 2017 uzavřel buddhistický sňatek.

Novopečená maminka také potěšila své fanoušky na sociálních sítích. „Isabella vstoupila do našeho života tím nejněžnějším způsobem – doma ve vaně (perfektně nachystaný bazének zůstal prázdný), téměř bez bolesti (přesvědčila mne, že porod může být naprosto jemný), v neporušeném vaku blan,“ napsala.

Související články

Další články