Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Knechtovou KOLAPS ZAJDY Borkovce vůbec netankuje: Raději vystavila žhavou postavičku

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 19 fotografií
fotky
Účastník poslední řady SuperStar Petr Borkovec (19) si v současné době neprochází zrovna nejlepším obdobím. V současné době se nachází v psychiatrické léčebně, kam ho dohnal jeho životní styl. Jeho bývalá láska Katarína Knechtová (38) evidentně spálila všechny mosty a osud Borkovce ji moc nejspíše nezajímá. Raději na sociálních sítích vystavila svoji dokonalou postavičku.

„Je obdivuhodné, že i přes svůj mladý věk se staví k problémům čelem a chce je řešit. V současné době se Petr nachází v psychiatrické léčebně a je v rukou těch nejlepších odborníků. Volný čas využívá ke psaní písní, prostřednictvím kterých chce fanouškům sdělit, co se odehrává v jeho hlavě. Je to velký bojovník,“ vyjádřila se exkluzivně pro eXtra.cz manažerka Petra Borkovce.

Petr Borkovec šel do sebe a sám uznal, že jeho současný styl je za hranou, a následně se šel dobrovolně léčit na psychiatrii. „Momentálně se nacházím v psychiatrické léčebně. Někdy člověk ani neví, jak se tady může rychle ocitnout, může se to stát každému z nás. Ještě tady pár týdnů budu, a tak budu rád za trpělivost a podporu,“ píše zpěvák na Instagramu.

Jeho bývalá láska Katarína Knechtová si s jeho problémy velkou hlavu nedělá. Momentálně se nachází v Řecku, kde dobíjí baterky a užívá si sluníčka. Na sociálních sítích vystavila svoji perfektní postavičku a dělá si srandu z celulitidy.

"Většina z žen, které tady vidím, jsou holky krev a mlíko a jen výjimečně nemají celulitidu, takže nezavírejte ledničky a užívejte léta," vzkázala všem ženám, které panikaří, že nemají postavu do plavek.

Vypadá to, že vztah s Borkovcem definitivně hodila za hlavu a jejich láska je už minulostí. Petr se v poslední době také ukázal po boku neznámé krásky, kterou nejspíše považuje za svoji současnou přítelkyni. Nyní má ale jiné problémy. Tak snad se dá co nejrychleji do pořádku.

Související články

Další články