Uvědom si, že nekydáš hnůj v kravíně na Slovensku, ale jsi na obrazovkách české televize! Tak by se daly ve zkratce shrnout názory diváků na to, co Katarína Knechtová předvádí ve druhém finálovém díle SuperStar 2018. Zpěvačka se zkrátka nálepky nejnenáviděnější porotkyně v historii už nezbaví!

Paľo Habera (56) sice může být drsňák, ale lidé ho mají rádi. To se však o Knechtové říct nedá. Z jejích slov totiž často čiší zapšklost, což lidé nemohou skousnout. Bylo tomu tak v případě Tomáše, o kterém prohlásila, že to určitě neumí v posteli. Tentokrát si vysloužila kritiku za přisprostlé hodnocení Terezy Maškové.

„Vnímám tě jako zpěvačku, která má starou duši. Postavíš se na pódium, nemusíš se ani hýbat a ovládneš celý prostor. Je to, jako kdyby tady stála Edith Piaf,“ začala Knechtová opatrně, ale pak to přišlo. „Ať o mně píšou čeští i slovenští novináři, co chcou. Já jsem se z tebe pos*ala!“ prohlásila.

Nejsou to ovšem novináři, kteří Knechtové vzkazují, že takhle si může mluvit při kydání hnoje na Slovensku, ale ne na obrazovkách televize v Česku. „Tahle paní rozhodně do SuperStar nepatří. Nepatří vůbec do veřejného prostoru. Měla by se vrátit, odkud přišla,“ shodují se stovky diskutujících.

Těžko však říct, zda si jejich slova vezme Katarína k srdci.