Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Knechtová se vzteká a dělá si to horší: Falešnému těhotenství se už smějí i celebrity

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
trapas
Hra s falešným těhotenstvím se jí vymyká z rukou. Katarína Knechtová (38) poutala fotkou s bříškem na nové album a teď se diví, že jí to lidé mají za zlé. Jenomže prskáním na sociálních sítích si to zpěvačka dělá mnohem horší. Nad jejím chováním už kroutí hlavou i kolegové ze showbyznysu!

Katarína Knechtová by měla přiznat, že tohle se jí vážně nepovedlo. Než aby uznala přešlap, raději se rozčiluje. Kritiku za falešné těhotenství ale musela čekat. Vždyť několik hodin nic neřekla a informaci, že je v požehnaném stavu, se ani nepokusila vyvrátit.

Počkala si rovných 24 hodin a až potom šla s pravdou ven. „Takže: Dítě nečekám. Ani ve snu by mě nenapadlo, že vyhodím foto a spustí se lavina, vlastně šílenství,“ svěřila nakonec s tím, že chtěla upoutat pozornost ke svému připravovanému al­bum.

Přiznání Knechtové strhlo lavinu, fanoušci ji osočují z nepokryté lži a pokrytectví. Zpěvačka si ale stojí za svým a vzteká se. „Píšete, že jsem si udělala trapné promo. To promo jste mi udělali vy. Za to bych vám vlastně měla poděkovat,“ burácí Katarína.

Kataríno, radši zpomal!

Toho už si všiml i její kolega ze showbyzynsu Miro Žbirka (67), jenž se očividně náramně baví. „Zpomal, máš příliš vysokou rychlost,“ vysmál se Knechtové textem její písničky.

Bránit její čest se snaží česká manažerka Venetia Garaiová. „Informaci o těhotenství Kataríny si nikdo neověřil a neměl ji potvrzenou, i přesto to všude vyšlo jako fakt. Takovou vlnu nikdo z nás nečekal, důležité ale je, na jaká témata příspěvek Kataríny odkazoval,“ řekla eXtra.cz. Pravda je ale jinde, novináři Knechtovou zasypali jasnými otázkami, zda je skutečně těhotná. Místo vyvrácení zprávy o jiném stavu, kterou sama vyslala do světa, zpěvačka mlčela.

Kataríno, není místo vzteku namístě aspoň malý úklid před vlastním prahem?

Související články

Další články