Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Knechtová (37) už na Borkovce (19) zapomněla: Konečně je šťastná, ale zažila NESKUTEČNÝ TRAPAS!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 25 fotografií
Trapas
Katarína Knechtová (37) loni v prosinci odkopla zajíčka Petra Borkovce (19), s nímž s pauzami randila od SuperStar 2018. Dokonce se šuškalo, že měl v rozchodu hrát roli alkohol, kterému rodák z Jablukova tak rád holduje. Po téměř dvou měsících to Knechtové náramně sluší, je šťastná jako blecha a o Borkovci už není téměř slyšet.

Katarína Knechtová a Petr Borkovec byli zvláštním párem, který stovky lidí kritizovali především kvůli nesmírné věkové propasti. Vždyť Knechtová by finalistovi SuperStar 2018 bez problému mohla dělat mámu.

Přibližně půlroční románek utnula Knechtová koncem minulého roku. „Jestli si někdo myslel, že v tomto vztahu byl problém věk, tak to není pravda. Byly v tom úplně jiné věci. Přesto všechno jsme v kontaktu, stále je můj kamarád, se kterým si mám co říct. Víc se k tomu už ani nechci vyjadřovat,“ svěřila zpěvačka serveru pluska.sk.

Od kopaček uplynuly dva měsíce a slovenská zpěvačka září jako kometa. Sluší jí to víc než kdy dřív a prožívá nejradostnější období v životě. Před týdnem totiž porodila její sestra a z Kataríny je tak kmotra. "Minulý týden přibyl do naší rodiny malý človíček. Byla jsem při tom, vzdávám hold všem ženám, které podstoupily tento proces," radovala se na Instagramu.

Ani porod se však neobešel bez trapasu, které se Knechtové lepí na paty neustále. "A jelikož jsem to já, tak samozřejmě se to neobešlo ani bez faux-pas na porodním sále. A navíc si všichni mysleli, že jsem sestřička na stáži," napsala Katarína k fotce, na které má přesně mezi půlkami roztržené kalhoty.

A co Borkovec, který tvrdil, že kopačky od Knechtové jsou vlastně jenom pauza? O tom není v poslední době ani vidu, ani slechu. Třeba konečně připravuje vlastní muziku, na kterou jeho fanoušci čekají přes půl roku.

Související články

Další články