Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Knechtová (37) si z Borkovce (18) udělala cvičeného psa: I po drsných kopačkách dělá, co mu řekne!

Borkovec je jako cvičený pes!
Zdroj: instagram
+ Dalších 13 fotografií
Přileze za ní, kdykoliv si pískne! Petr Borkovec (18), který se probojoval do finále SuperStar 2018, je stále po uši zamilovaný do Kataríny Knechtové (37). Ta si kolouška z Jablunkova ochočila tak, že jí drsné kopačky vůbec nezazlívá. Talentovaný mladík se eXtra.cz svěřil, že stále dělá, co rázné Slovence na očích vidí!

Po necelých pěti měsících, kdy se mohl Petr Borkovec pyšnit, že má v posteli o dvacet let starší Katarínu Knechtovou, šel kontroverzní románek ke dnu. Kopačky dala slovenská zpěvačka, Borkovec si to ale nehodlá připouštět.

„Pořád ji miluju a položil bych život, abych se k ní mohl vrátit,“ řekl eXtra.cz Petr, kterého si evidentně Katarína pořádně ochočila. Každý člověk s alespoň špetkou hrdosti by po takové podpásovce s hlavou vztyčenou Knechtovou ignoroval, to však není případ rodáka z Jablukova.

„Ani nevím, proč jsme se rozešli. Nějak to prostě ukončila. Necítím se vůbec jako po rozchodu, pořád si píšeme a jsme v kontaktu. Skoro pořád si voláme a máme v plánu se zase vidět,“ prozradil nám talentovaný účastník SuperStar 2018, který chtěl Katarínu od chvíle, kdy ji poprvé spatřil.

Už v květnu nám Borkovec vylil srdíčko s tím, že do konce pěvecké soutěže bude Knechtová jeho. A povedlo se. „Prostě jsem si šel za tím, co jsem chtěl. A nějak se to povedlo. Nemožné je jen slovo, stát se může vždycky cokoliv. Pevně věřím, že to mezi námi dopadne tak, jak má,“ uzavřel Petr, kterému kromě kapky naděje zbyly už jen vzpomínky na společně strávené chvíle.

Související články

Další články