Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Knechtová (37) naivního Borkovce (18) bezcitně odkopla: Za návrat ke Kataríně položím život!

Borkovec se trápí kvůli Knechtové!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Petr Borkovec (18) má za sebou drsné kopačky, Katarína Knechtová (37) s ním neměla žádné slitování. Románek začal už během letošní SuperStar, stále se o něm však pouze spekulovalo. Potvrzení přišlo až ve chvíli, kdy slovenská zpěvačka s naivním klukem z Jablunkova skoncovala. Borkovec teď teskní a posílá Kataríně zoufalý vzkaz!

Byla to láska a kromě toho, že byla krásná, byla i hodně krátká. Finalista SuperStar 2018 Petr Borkovec se z kopaček od Kataríny Knechtové nemůže ani dva týdny po bolestné zprávě vzpamatovat!

Bolí to tím spíš, že podle exkluzivních informací eXtra.cz byla Knechtová první ženou, se kterou Borkovec spal. Ani to nedonutilo ráznou Slovenku k tomu, aby měla s Petrem slitování.

Ten teď doma brečí do polštáře a všechny síly upíná k představám, že bude mít u zpěvačky ještě šanci. „Vrátil bych se k ní, i kdyby mě to mělo stát život,“ svěřil eXtra.cz Borkovec.

„Pořád ji miluju, nejde se odmilovat ze dne na den, což je škoda,“ dodal zdrcený chlapec na vysvětlenou. A pevně věří: „Určitě to mezi námi dopadne tak, jak má!“

Jak se na to bude tvářit Knechtová, je ve hvězdách v hodně vzdáleném vesmíru. Zpěvačka se teď totiž chce soustředit především na svoji práci. Borkovec tak musí doufat, že si na něj ve svém nabitém diáři najde alespoň trošku času!

Související články

Další články