Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Klusovi na place zatápí jeho malá dcera. Josefína je strašná drbna, tvrdí zpěvák. Doma jí říkají Keliška

Tomáš Klus se svou dcerou Josefínou.
Zdroj: foto: Jakub Syrůček/FTV Prima
+ Dalších 6 fotografií
dětská hvězda

Zpěvák Tomáš Klus je hrdým tátou tří dětí. Velkou radost mu aktuálně dělá jeho nejstarší dcera Josefína, která jde v jeho hereckých šlépějích. Společně se ukázali i v talk show 7 pádů Honzy Dědka, kde malá blondýnka svého tátu vůbec nešetřila. 

V tátových stopách

Nejstarší dcera zpěváka a herce Tomáše Kluse má po svých známých rodičích velký talent. Vycházející herecká hvězda Josefína Klusová se se svým tatínkem pravidelně objevuje i před kamerou v seriálu Zoo, v němž společně účinkují. V oblíbeném pořadu 7 pádů Honzy Dědka popsali, jak to chodí u nich doma i proč Tomáš nechce děti vzít k moři. „Já chci k moři. Chtěla bych do Japonska, prosím, prosím,“ žadonila desetiletá dcera Tomáše Kluse v talk show.

Moderátor totiž naťukl odmítání Klusových létat letadlem z ekologických důvodů. „Honzo, díky, to je hezký téma,“ povzdechl si písničkář. „Je to prekérka, řeším to, no, protože jsme spolu nebyli dlouho u moře. Zásadovost je jedna věc, druhá věc je ta, že děti fakt stárnou. Vymyslím to, abychom se společně podívali k moři,“ slíbil nakonec před kamerami svým dětem Tomáš Klus.

Jeho dcera Josefína ho v rozhovoru moc nešetřila. Došlo i na to, jak jim funguje spolupráce při natáčení. Společně se objeví v novém seriálu TV Prima Zalez do spacáku. „S tátou se hraje dobře, táta to nekazí, jen někdy. Mě to herectví baví, protože točíme v noci a nemusím spát. O herectví jsem nesnila, ale pak jsem si řekla, tak jo. Doma mi říkají Keliško, protože se o všechno zajímám,“ řekla Josefína.


V zákulisí jako doma

V hereckém prostředí je Josefína jako ryba ve vodě. „To je slabý slovo. Je drbna! Když jsme začali natáčet, Josefína naprosto intuitivně zamířila do maskérny a kostymérny, to byl její domov. (Místo největších drbáren na place – pozn. red.) Po třech dnech na natáčení věděla, kdo s kým chodil a kdo s kým chodí teď. Ale funguje to i obráceně. Jel jsem s řidičem na natáčení a ten mi vyložil, co se dělo u nás doma. Den předtím totiž vezl Josefínu,“ prozradil Tomáš Klus.

Doma mají Klusovi kromě tří dětí také zvěřinec. „Máme slepice. Měli jsme je pojmenované, ale pak přišla kuna nebo liška a táta je našel pak rozházené po zahradě bez hlav. Měli jsme dva pejsky, jeden umřel v létě, pak jsme měli rybičku, ta taky zemřela, křeček utekl a teď máme jednoho pejska a slepičky, ale už nemají jména. Chtěli jsme lamu, ale máma ji nechtěla,“ vypočítala Josefína.

„Za lamu bychom měli rozmlácenou tlamu,“ doplnil dceru Tomáš Klus, který momentálně vydává svou osmou desku. „Táta má teď období písniček. Hodně zpívá, hodně hraje a hodně pracuje. Taky je hodně unavenej. Vždycky přijde domů, protáhne se a řekne, že by vydržel celý den spát,“ práskla na tátu Josefína.

Celý rozhovor sledujte v úterý ve 21.40 na Primě.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy