Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Klusova žena Tamara bere nevěru statečně: Aspoň je na co vzpomínat!

Tamara Klusová bere Tomášovo přiznání k nevěře sportovně!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Nejprve tajemné prohlášení, teď slova odpuštění s jemným humorným podtónem. Tomáš Klus (32) celému Česku provalil, že byl nevěrný své manželce i všem předchozím přítelkyním. Tamara Klusová (30) stojí za ním a říká, že jí to dodalo sílu!

Tomáš Klus se přiznal k nevěře. Podváděl každou ženu, se kterou kdy chodil. Zahnul i své manželce Tamaře Klusové, s níž má dvě děti. Ta se z manželova prohlášení nehroutí, dávno to věděla. Prý jejich vztah Tomášovy výlety do jiných postelí posílily!

„Tehdy mě hodně bolelo srdíčko, ale už je to za mnou. K životu tohle patří,“ řekla Tamara v živém vysílání na Instagramu. „Společně jsme překonali těžkou a špatnou etapu života a máme teď aspoň na co vzpomínat,“ dodala. Ještě předtím byla o něco konkrétnější ve svém tajemném prohlášení – čtěte zde.

Klus tentokrát stud odhodil skutečně daleko. „Prakticky od školky jsem konstantně podváděl všechny přítelkyně včetně své ženy. Její odpuštění se mi stalo osvobozením a dalo mi pochopit, že pravda, opravdovost alias nebojácná autenticita, přijetí toho, kdo jsem, se vším, čím jsem doposud byl, a vědomé přijetí toho, že co zasadím, to sklidím; je jedinou mou možnou cestou ke štěstí a že Rodina čili to, co mám doma, je toho mého štěstí podobou,“ píše doslova v sáhodlouhém statusu.

Zajímalo by nás, co na tohle odkopání po letech říká Ewa Farna, které byl Klus podle svých slov před sedmi roky rovněž nevěrný.

Mohlo by vás zajímat

Další články