Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Klus se přiznal k nevěře: Manželka Tamara reagovala TAJEMNÝM PROHLÁŠENÍM

Tamara Klusová se city k manželovi netají.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Tomáš Klus (32) hodil na facebook rozbušku v podobě přiznání, že podváděl všechny své přítelkyně včetně své ženy. Jak se k tomu postavila jeho manželka Tamara, s níž vychovávají Josefínu, Alfréda a Jenovéfu??

Že je na tom Tomáš Klus s věrností na štíru, to se v kuolárech šušká již delší dobu. A tentokrát to možná až s přehnanou upřímností oficiálně přiznal celému národu. „Prakticky od školky jsem konstantně podváděl všechny přítelkyně včetně své ženy. Její odpuštění se mi stalo osvobozením a dalo mi pochopit, že pravda, opravdovost alias nebojácná autenticita, přijetí toho, kdo jsem, se vším, čím jsem doposud byl, a vědomé přijetí toho, že co zasadím, to sklidím; je jedinou mou možnou cestou ke štěstí a že Rodina čili to, co mám doma, je toho mého štěstí podobou,“ píše Klus doslova v sáhodlouhém statusu.

Tamara Klusová, jež je Tomášovou ženou už 5 let, se k celé situaci vyjádřila na Instagramu. „Abychom mohli zažívat pocity totálního štěstí – musíme znát pocity bolesti a esenci neštěstí. Rovnováha je ve všem kolem nás. Po dnešním vyjádření Toma mi píšete slova podpory, útěchy, někdo obdivu a jiný zas lítosti. Když přemýšlím nad láskou mezi dvěma lidmi, představuju si, že Láska je živá bytost, která je napojená na dvě, nekonečně dlouhé šňůry, vedoucí do srdce ženy a do srdce muže. Ta bytost roste a sílí stejně tak, jak sílí cit mezi nimi. Když je ta Láska mezi nimi upřímná a ryzí, tělo Lásky narůstá do nepředstavitelných a překrásných rozměrů. Když však jeden z těch dvou klopýtne, nebo ublíží slovem, nebo činem, ta jemnohmotná, čistá bytost utrpí zranění…zmenší se… zpomalí svůj tep… ztrácí barvy… A buď zemře a zanikne, nebo ji odpuštění znovu postaví na její nohy.“

„Milovat neznamená vlastnit. Milovat neznamená předělávat toho druhého k obrazu svému a pocitu svého uspokojení. Milovat znamená jít spolu, vedle sebe, každý však na své vlastní cestě…znamená to učit se od sebe, podporovat se, ukazovat vše, co obsahujeme, nebát se říkat si pravdu, ať je jakákoliv, počkat na sebe v momentě, kdy jeden sejde z cesty, a nikdy si nepřestat dávat i pocit určitě svobody.“

„Zároveň však nikdy nedopustit ztrátu sebe… Každý den se můžeme rozhodnout… Každý den můžeme říct – já už s Tebou dál nepůjdu… Ale když srdce bolí víc z toho, že se navždy ztratíme jeden druhému, než z toho, že nám ten druhý zasadil ránu do srdce… to je ten moment, kdy máme možnost odpustit. Protože pokud dojdeme na tuhle magickou křižovatku, nedovedlo nás na ni Ego ale Láska, která mezi námi stále ještě je. Jsme lidé … A každý děláme chyby a dělat je budeme. Je jen a jen na nás, jak s nimi naložíme…Já své Ego rozbila. Zvolila jsem si cestu Srdce,“ napsala mimořádně tolerantní Tamara.

MĚLY JSTE NĚCO S KLUSEM? OZVĚTE SE NA E-MAIL REDAKCE@EXTRA.CZ.

Související články

Další články