Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Klus po letech přiznal: Ano, Ewo, zahnul jsem i tobě!

Tomáš Klus přiznal, že podváděl Ewu Farnu!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Tomáš Klus (32) si zase jednou vylil srdíčko a tentokrát se přiznal k nevěře. Jeho manželka Tamara Klusová (30) mu ale odpustila. Našel by ale takové pochopení u některé ze svých bývalých lásek, třeba Ewy Farne (25)? Té totiž před lety zahýbal také!

Třinečtí rodáci Tomáš Klus a Ewa Farna se dali dohromady v roce 2011. Rozešli se po půl roce a tvrdili, že jim románek nevydržel kvůli pracovní vytíženosti.

Po nečekaném přiznání Kluse ale mnohé napadá, že za tehdejším rozchodem s Farnou mohla stát nevěra. Zpěvák totiž nepokrytě prozradil, že zahnul úplně každé ženě, se kterou kdy chodil. „Prakticky od školky jsem konstantně podváděl všechny přítelkyně včetně své ženy," řekl Klus. Tamara Klusová mu podle svých slov odpustila proto, že partner není věc, kterou vlastníme.

Farna je ale stejně jako její bývalý šťastně zadaná, s manželem Martinem Chobotem už mají dokonce krásné společné bydlení. A tak na Klusovy výkřiky ani nereaguje. Očividně jí nestojí za to znovu otevírat už zacelené rány z minulosti.

MĚLY JSTE NĚCO S KLUSEM? OZVĚTE SE NA E-MAIL REDAKCE@EXTRA.CZ.

Mohlo by vás zajímat

Další články