Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Kluk z reklamy na kečup soutěží v Muži roku: Je to ostuda, vypadá jako reklama na hlad, shodují se lidé

Tohle má být budoucí Muž roku?
+ Dalších 13 fotografií
Syn pohádkového prince Pavla Trávníčka, Pavel Dytrt (27), se bude letos s číslem 8 ucházet o titul Muž roku 2018. Jenomže když se podíváte na všechny finalisty soutěže, tak vám nějak dojde, že tam Pavel absolutně nepatří. Více než kandidát na Muže roku vypadá jako reklama na hlad.

Letošní ročník soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky Muž roku 2018 zná své finalisty. Prezident soutěže David Novotný a spolupořádající agentura CAST Me představili v Café VIP Clubu v pražské Soukenické ulici dvanáct finalistů, kteří se v Náchodě utkají o titul Muž roku.

Když se podíváte na dvanáctku finalistů, najdete mezi nimi opravdu hezké kousky. Tedy až na jeden. Syn Pavla Trávníčka Pavel Dytrt, který se proslavil především reklamou na kečup, v níž jako malý zrzavý klučina vystupoval, rozhodně do sestavy adeptů na Muže roku nezapadá.

Je to sice velmi pohledný sympatický kluk, ale když se podíváte na jeho tělo, tak by spíše mohl dělat reklamu na hlad. Na tomhle se shoduje spousta lidí na sociálních sítích. Podle nich by měl budoucí výherce splňovat alespoň nějaké tělesné normy.

Jenomže Pavel svou postavou připomíná spíše třináctiletého klučinu. Po vyrýsovaných svalech ani památky. Tak třeba porotu okouzlil svým intelektem a smyslem pro humor.

Mohlo by vás zajímat

Další články