Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Kluk s kastrolem na hlavě: Takhle vypadal milenec Andrey Pomeje před 11 lety!

Petr Plaček před 11 lety a nyní.
+ Dalších 19 fotografií
Skoro jako by šlo o úplně jiného člověka! Nová láska Andrey Pomeje (30) Petr Plaček (38) je ztělesněným mužnosti a prototypem alfa samců, když ale před jedenácti lety soutěžil o korunu krále krásy v Muži roku, byl to v podstatě mlíčňák. Máme fotky!

Petr Plaček randí s vdanou Andreou teprve pár týdnů, ale vypadá to, že by to mezi dvojicí mohlo dopadnout. Tenhle chodící testosteron je nejenom atraktivní hora svalů a sem tam vrásek, které hodně holek přitahují, ale navíc má i velký smysl pro humor.

„Právě na to mě sbalil. Jinak bychom spolu asi nechodili. Na sportovce jsem nikdy nebyla,“ řekla Andrea Pomeje naší redakci před časem.

To před jedenácti lety vypadal Petr ale úplně jinak. „Jé, to je děťátko! Skoro bych ho ani nepoznala,“ rozplývala se nad archivní fotkou stále ještě manželka Jiřího Pomeje (53).

Na soutěžícího z Muže roku 2007 si dobře vzpomíná i pořadatel David Novotný.

„Petr je velmi pohodový chlap. Pamatuju si, že byl moc fajn a u kluků byl velmi oblíbený. Hodně dlouhou dobu jsem si ho bral i jako modela na různé akce, protože se choval naprosto profesionálně a mile. Takhle příjemných lidí jsem v životě moc nepoznal. Pro Andreu je Petr opravdu výhra. Moc jim to přeju,“ uvedl Novotný.

Mohlo by vás zajímat

Další články