Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Klučina z Bulharska se v Talentu převtělil do Whitney Houston: Zasloužil si ale zlatý bzučák?!

Zasloužil si zlatý bzučák?
+ Další fotografie
Teprve druhé castingové kolo a v Česko Slovensko má Talent 2018 už padl první zlatý bzučák. Od porotce Jakuba Prachaře ho získal malý chlapec Christiyan Mitkov (12) z chudého bulharského města. Zazpíval píseň od zesnulé Whitney Houston a bylo to krásné. Otázka ale zní, zda je dobrý zpěvák v dnešní době až tak ojedinělý jev.

Dvanáctiletý Christiyan Mitkov se narodil v Bulharsku, ale už osm let žije v Česku. S rodiči k nám odešli z chudého města na hranicích s Rumunskem kvůli práci. Teď se chlapec přihlásil do Česko Slovensko má Talent 2018 a naprosto ohromil porotu.

Zazpíval píseň od Whitney Houston a všichni z něj byli paf. Nezpochybnitelným faktem je, že skutečně zpíval nádherně. Skladbu vystřihl lépe než většina lidí.

Ale otázkou zůstává, zda je dobrý zpěv něco tak neobvyklého. Christiyan totiž dostal od Jakuba Prachaře (35) zlatý bzučák. To znamená, že postupuje rovnou do finále a s ostatními soutěžícími se utká až tam.

„Pane Mitkov, budete se muset ještě zastavit,“ řekl Prachař a stiskl zlatý bzučák.

Česko Slovensko má Talent by měla být soutěž, která má ukázat něco netradičního. Něco, co se jen tak nevidí. A dobře zazpívaná písnička mezi to určitě nepatří.

Co si myslíte vy? Padl zlatý bzučák zaslouženě, nebo jde soutěž do kopru?

Mohlo by vás zajímat

Další články